fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

⚰️ Стартап виробляє домовини із грибів — це супер екологічно

⚰️ Startap vyrobljaje domovyny iz grybiv — ce super ekologično
Така домовина удобрює і очищає землю, а поховане тіло розкладається в рази швидше.  
Taka domovyna udobrjuje i očyščaje zemlju, a pohovane tilo rozkladajeťsja v razy švydše.  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Стартап та домовини із грибів. Заснував стартап Loop Cocoon дослідник з Делфтського технічного університету в Нідерландах Боб Хендрікс. Він виробляє труни з міцелію — кореневої системи грибів. Зробити таку домовину можна всього за один тиждень, а сам процес є екологічним та в жодному разі не наносить шкоди навколишньому середовищу. Науковець навіть не використовує штучне світло та електрику — все робиться винятково за допомогою природних процесів. Уся конструкція зроблена з грибів, а в середині є спеціальний мох, що допомагає тілу значно швидше розкладатись. Домовина розкладається протягом 30-45 днів, а її залишки дозволяють тілу розкластися за два-три роки. Тіло у звичайній труні може залишатись більш ніж 10 років, що може забирати необхідну ділянку та шкодити природі. Наразі вже розпочались перші тести нової технології. Як передає Dezeen, автор стартапу планує покращити технологію та хоче зробити так, аби гриби могли проростати на поверхню. За його словами так буде зрозуміло, де саме знаходиться поховання та стане прикрашенням замість квітів. Також ми вже раніше писали, як похоронний стартап Farewill отримав $25 млн інвестицій. Читатйте також: ♻️ 7gram: український стартап переробляє одноразові склянки на устілки. Стартап Farewill. Платформа Farewill пропонує онлайн послуги для організації та юридичної допомоги під час похорону. Нещодавно компанія залучила інвестиції у розмірі 20 мільйонів фунтів стерлінгів (~$25 мільйонів), про це повідомляє видання TechCrunch. Сервіс заснували в 2015 році. Платформа допомагає з написанням та оформленням заповіту, а також влагоджує проблеми з отриманням спадщини. Окрім того Farewill надає допомогу з організацією кремації — співробітники компанії можуть забрати тіло та потім повернути прах рідним. У самому сервісі зазначають, що наразі кожен десятий заповіт оформлений в Британії — зробили у їх компанії. Також відомо, що минулого року прибуток Farewill зріс на 800%, проте точну суму компанія не оголосила. У платформі розраховують, що через три роки загальна сума спадку, оформлена через сервіс, складатиме 1 мільярд фунтів стерлінгів. Раніше ми вже писали, як підготуватись до своєї смерті: сайт Lantern, що допоможе у критичній ситуації.
Реклама 👇 Замовити

Стартап та домовини із грибів

Заснував стартап Loop Cocoon дослідник з Делфтського технічного університету в Нідерландах Боб Хендрікс. Він виробляє труни з міцелію — кореневої системи грибів.

Зробити таку домовину можна всього за один тиждень, а сам процес є екологічним та в жодному разі не наносить шкоди навколишньому середовищу. Науковець навіть не використовує штучне світло та електрику — все робиться винятково за допомогою природних процесів.

⚰️ Стартап виробляє домовини із грибів — це супер екологічно 1

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Уся конструкція зроблена з грибів, а в середині є спеціальний мох, що допомагає тілу значно швидше розкладатись.

Домовина розкладається протягом 30-45 днів, а її залишки дозволяють тілу розкластися за два-три роки. Тіло у звичайній труні може залишатись більш ніж 10 років, що може забирати необхідну ділянку та шкодити природі.

⚰️ Стартап виробляє домовини із грибів — це супер екологічно 2

Наразі вже розпочались перші тести нової технології. Як передає Dezeen, автор стартапу планує покращити технологію та хоче зробити так, аби гриби могли проростати на поверхню. За його словами так буде зрозуміло, де саме знаходиться поховання та стане прикрашенням замість квітів.

Також ми вже раніше писали, як похоронний стартап Farewill отримав $25 млн інвестицій.

Читайте також: ♻️ 7gram: український стартап переробляє одноразові склянки на устілки

Стартап Farewill

Платформа Farewill пропонує онлайн послуги для організації та юридичної допомоги під час похорону.

Нещодавно компанія залучила інвестиції у розмірі 20 мільйонів фунтів стерлінгів (~$25 мільйонів), про це повідомляє видання TechCrunch.

Сервіс заснували в 2015 році. Платформа допомагає з написанням та оформленням заповіту, а також влагоджує проблеми з отриманням спадщини.

⚰️ Стартап виробляє домовини із грибів — це супер екологічно 3

Окрім того Farewill надає допомогу з організацією кремації — співробітники компанії можуть забрати тіло та потім повернути прах рідним.

У самому сервісі зазначають, що наразі кожен десятий заповіт оформлений в Британії — зробили у їх компанії. Також відомо, що минулого року прибуток Farewill зріс на 800%, проте точну суму компанія не оголосила.

У платформі розраховують, що через три роки загальна сума спадку, оформлена через сервіс, складатиме 1 мільярд фунтів стерлінгів.

Раніше ми вже писали, як підготуватись до своєї смерті: сайт Lantern, що допоможе у критичній ситуації.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: