🛺 Археологія на самоізоляції: у Китаї дистанційно проводять розкопки через інтернет

Čytaty latynkoju
🛺 Археологія на самоізоляції: у Китаї дистанційно проводять розкопки через інтернет

Археологія та добування корисних копалин вдома

Компанія China Molybdenum використовує останнє покоління інтернету 5G на руднику Сандаочжуан в Китаї для дистанційної роботи. Робітники можуть бачити в режимі реального часу, що саме вони роблять.

За допомогою швидкого інтернету та спеціальних приладів співробітники можуть проводити різноманітні роботи з будь-якої частини світу.

Цю технологію вже використовували для видобутку корисних копалин, а самі розробники зазначають, що завдяки віддаленій роботі можна проводити будівництво, археологічні дослідження та просто дистанційно керувати великим транспортним засобом.

Читайте також: 💸 Україна посіла перше місце в світі за використанням криптовалют

Найбільший виробник вугілля в країні компанія Yangquan Coal Industry спеціально побудувала вежі 5G на одній зі своїх шахт.

У компанії повідомили, що використання 5G дозволить вивести частину робітників з небезпечного середовища.

Згідно з повідомленням Nikkei Asian Review до кінця липня кількість користувачів 5G в Китаї перевищила 88 мільйонів, що становить понад 80% користувачів у всьому світі. Очікується, що до кінця цього року кількість базових станцій 5G в Китаї досягне майже мільйона, що є найбільшим показником у світі.

Також ми вже раніше писали? NASA використовуватиме штучний інтелект для передбачення інтенсивності ураганів — це може врятувати життя багатьох людей, як NASA використовуватиме штучний інтелект для передбачення інтенсивності ураганів — це може врятувати життя багатьох людей.