Реклама

👨🏼‍💻 Вийшов застосунок, що дозволяє встановити Mac OS 8 на ваш комп’ютер (там є навіть ігри!)

Čytaty latynkoju
👨🏼‍💻 Вийшов застосунок, що дозволяє встановити Mac OS 8 на ваш комп’ютер (там є навіть ігри!)

Застосунок з Mac OS 8

Розробник Slack Фелікс Різеберг створив спеціальний застосунок, який дозволяє скористатись однією з найперших операційних версій на Mac.

Програма має цілий перелік різноманітних цікавих речей, що мала тодішня система. Застосунок повністю написаний на JavaScript.

Ви навіть можете пограти у декілька класичних  та особливо популярних у той час відеоігри: Duke Nukem 3D, Civilization II, Dungeons & Dragons, Oregon Trail, Alley 19 Bowling та Damage Incorporated.

Duke Nukem 3D на Mac OS 8

Окрім того, є безліч попередньо встановлених програм, зокрема Photoshop 3, Premiere 4, Illustrator 5.5, StuffIt Expander та комплект для створення веб-сторінок Apple.

Читайте також: 📺 Історія Netflix. Як змінити правила гри та стати головним стрімінгом планети

Попри те, що на Mac OS 8 є Internet Explorer Фелікс Різеберг зазначає, що версія браузеру настільки стара, що «ви не змогли б відкрити навіть Google, оскільки інтернет 30 років тому був трішки інакшим».

Але не варто сумувати, замість YouTube програма має окрему папку з «кльовими відео». Можна переглянути коротенький ролик з піксельним космосом та відео з кабіни космічного шатла.

Завантажити програму можна на GitHub за посиланням.

Також ми вже раніше писали? Запустили сайт Poolside FM — відчуйте атмосферу безтурботного літа 1997 року про те, як запустили сайт Poolside FM — відчуйте атмосферу безтурботного літа 1997 року.