fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

😎 Запустили сайт Poolside FM — відчуйте атмосферу безтурботного літа 1997 року

😎 Zapustyly sajt Poolside FM — vidčujte atmosferu bezturbotnogo lita 1997 roku
Отримайте свою «дозу серотоніну».
Otrymajte svoju «dozu serotoninu».
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Poolside FM. Сайт Poolside FM — це інтернет-радіостанція, де можна послухати музику кінця 90-х років та переглянути різноманітні відеоматеріали того часу — рекламу, записи вечірок, кліпи та навіть гонки й уроки з фітнесу. Все це стилізовано під дизайн старої macOS 8, а меню сайту виглядає як іконки на робочому столі. Ви можете навіть обирати заставку вашого компютера серед переліку різноманітних тем. Єдине, що залишиться незмінним, — дата. Вона постійно буде показувати лише 1997 рік, щоби ви завжди могли відчути тогочасну атмосферу. На робочому столі можна знайти файл poolside.txt, де можна дізнатись про історію створення сайту. Ідея Poolside FM зявилась одним жахливим дощовим літом у високогірї Шотландії — можете навіть це називати вашою віртуальною відпусткою, якщо хочете. Усі аудіо та відео зроблені спеціально для того, щоб ви могли отримати здорову дозу серотоніну до вашого мозку.. poolside.txt. . Читатйте також: 🐠 Orb Farm — якщо ви дуже давно хотіли собі акваріум. Також є спеціальний чат, де ви можете поговорити з іншими користувачами, що так само з вами подорожують у часі. Як зазначає сам розробник Марті Белл, він не витратив ні копійки на маркетинг сайту і завжди працював над ним сам. І навіть це не завадило сайту перетнути межу в більш ніж мільйон прослуховувань за останній рік. https://twitter.com/marty/status/1264896894871928833 До того ж вже відомо, що цього літа вийде спеціальний застосунок Poolside FM. Раніше ми вже писали про 15 найкращих місць для мандрів онлайн під час карантину — туризм удома.
Реклама 👇 Замовити

Poolside FM

Сайт Poolside FM — це інтернет-радіостанція, де можна послухати музику кінця 90-х років та переглянути різноманітні відеоматеріали того часу — рекламу, записи вечірок, кліпи та навіть гонки й уроки з фітнесу.

Все це стилізовано під дизайн старої macOS 8, а меню сайту виглядає як іконки на робочому столі.

😎 Запустили сайт Poolside FM — відчуйте атмосферу безтурботного літа 1997 року 1

Ви можете навіть обирати заставку вашого «комп’ютера» серед переліку різноманітних тем. Єдине, що залишиться незмінним, — дата. Вона постійно буде показувати лише 1997 рік, щоби ви завжди могли відчути тогочасну атмосферу.

На «робочому столі» можна знайти файл poolside.txt, де можна дізнатись про історію створення сайту.

Ідея Poolside FM з'явилась одним жахливим дощовим літом у високогір'ї Шотландії — можете навіть це називати вашою віртуальною відпусткою, якщо хочете. Усі аудіо та відео зроблені спеціально для того, щоб ви могли отримати здорову дозу серотоніну до вашого мозку.

poolside.txt
Читайте також: 🐠 Orb Farm — якщо ви дуже давно хотіли собі акваріум

Також є спеціальний чат, де ви можете поговорити з іншими користувачами, що так само з вами «подорожують у часі».

Як зазначає сам розробник Марті Белл, він не витратив ні копійки на маркетинг сайту і завжди працював над ним сам. І навіть це не завадило сайту перетнути межу в більш ніж мільйон прослуховувань за останній рік.

До того ж вже відомо, що цього літа вийде спеціальний застосунок Poolside FM.

Раніше ми вже писали😎 Запустили сайт Poolside FM — відчуйте атмосферу безтурботного літа 1997 року 2🏄🏼‍♂️ Туризм удома: 15 найкращих місць для мандрів онлайн під час карантину про 15 найкращих місць для мандрів онлайн під час карантину — туризм удома.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: