🗺 З’явилась інтерактивна мапа світу для планування подорожей під час пандемії

Čytaty latynkoju
🗺 З’явилась інтерактивна мапа світу для планування подорожей під час пандемії

Інтерактивна мапа світу для подорожей

Презентував мапу міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. Платформа містить усю необхідну інформацію для планування подорожей під час карантину.

Онлайн-мапа має два основних розділи: транзитний проїзд та правила в’їзду саме для громадян України.

Це карта для людей. Уряди країн світу запроваджують обмеження на пересування через пандемію COVID-19. Правила в’їзду та транзиту постійно оновлюються. Як розібратися, куди можна їхати, а куди — ні? Наша нова карта дозволить громадянам України уникнути плутанини.

Дмитро Кулеба, Міністр закордонних справ України

Просто оберіть певну країну, куди ви плануєте поїхати, і ви отримаєте усю необхідну інформацію щодо відвідування країни для Українців — які заборони, умови та обмеження можуть бути.

Читайте також: 🏄🏼‍♂️ Онлайн туризм удома: 15 найкращих місць для мандрів онлайн під час карантину

Також мапа позначає країни різними кольорами, для позначення правил в’їзду:

  • Помаранчевий колір — наразі заборонений в’їзд для українців
  • Жовтий — можна перетинати кордон, проте з певними обмеженнями
  • Зелений — в’їзд дозволено, немає жодних заборон

Також Дмитро Кулеба зазначив, що навіть після стану пандемії у світі, ця інтерактивна мапа буде й надалі допомагати українцям планувати подорожі.

Чесно зізнаюся, ця карта полегшує життя і мені як міністру закордонних справ. Мене часто запитують в інтерв’ю та приватних розмовах, куди можуть поїхати за кордон українці. Тепер у мене під рукою є повноцінна відповідь на це запитання. Кожен громадянин тепер має доступ до актуальної інформації про обмеження пересування та сполучення в інших країнах у будь-який час доби просто на екрані свого комп’ютера чи смартфона.

Дмитро Кулеба, Міністр закордонних справ України

Також ми вже раніше писали??‍♂️ Дизайнери створили безкоштовний сайт з маршрутами для туризму Україною — Go Ukraine, як дизайнери створили безкоштовний сайт з маршрутами для туризму Україною — Go Ukraine.