fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🏄🏼‍♂️ Дизайнери створили безкоштовний сайт з маршрутами для туризму Україною — Go Ukraine

🏄🏼‍♂️ Dyzajnery stvoryly bezkoštovnyj sajt z maršrutamy dlja turyzmu Ukraїnoju — Go Ukraine
На сайті можна знайти майже 60 готових автомобільних маршрутів різноманітними локаціями країни.
Na sajti možna znajty majže 60 gotovyh avtomobiľnyh maršrutiv riznomanitnymy lokacijamy kraїny.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Go Ukraine. За допомогою сайту Go Ukraine ви можете знайти найкращі маршрути Україною. Просто вкажіть місто, звідки ви плануєте розпочати вашу мандрівку, та оберіть, куди ви хочете поїхати. З Києва, наприклад, можна поїхати до 10 різноманітних напрямків: передмістя, історичні парки, Східна, Західна та Південна Україна, відпочинок на Дніпрі або Чорному морі та багато іншого. Сайт створило подружжя дизайнерів. Розробкою вони займались протягом місяця у свій вільний від роботи час та на вихідних. Почалося літо, послабили карантин, але кордони ще закриті для нас. Ми самі любимо подорожувати, але зараз це можна робити тільки в нашій країні. Тому відібрали близько 60-ти найбільш туристично привабливих місць України і зробили різні автомобільні маршрути до них.. Розробники сайту Go Ukraine. . Також на сайті планують скоро додати англійську мову та можливість додавати свої власні маршрути. Раніше ми вже писали про 15 найкращих місць для мандрів онлайн під час карантину — туризм удома.
Реклама 👇 Замовити

Go Ukraine

За допомогою сайту Go Ukraine ви можете знайти найкращі маршрути Україною. Просто вкажіть місто, звідки ви плануєте розпочати вашу мандрівку, та оберіть, куди ви хочете поїхати.

З Києва, наприклад, можна поїхати до 10 різноманітних напрямків: передмістя, історичні парки, Східна, Західна та Південна Україна, відпочинок на Дніпрі або Чорному морі та багато іншого.

🏄🏼‍♂️ Дизайнери створили безкоштовний сайт з маршрутами для туризму Україною — Go Ukraine 1

Сайт створило подружжя дизайнерів. Розробкою вони займались протягом місяця у свій вільний від роботи час та на вихідних.

Почалося літо, послабили карантин, але кордони ще закриті для нас. Ми самі любимо подорожувати, але зараз це можна робити тільки в нашій країні. Тому відібрали близько 60-ти найбільш туристично привабливих місць України і зробили різні автомобільні маршрути до них.

Розробники сайту Go Ukraine

Також на сайті планують скоро додати англійську мову та можливість додавати свої власні маршрути.

Раніше ми вже писали🏄🏼‍♂️ Дизайнери створили безкоштовний сайт з маршрутами для туризму Україною — Go Ukraine 2🏄🏼‍♂️ Туризм удома: 15 найкращих місць для мандрів онлайн під час карантину про 15 найкращих місць для мандрів онлайн під час карантину — туризм удома.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: