⚽️ У Данії фанати були присутні на футбольному матчі завдяки Zoom — коли навіть самоізоляція не перешкода

Čytaty latynkoju
⚽️ У Данії фанати були присутні на футбольному матчі завдяки Zoom — коли навіть самоізоляція не перешкода

Фанати в Zoom

Навіть попри стан карантину та умови самоізоляції у Данії знайшли спосіб, як вболівальники можуть підтримати свій улюблений клуб під час матчу. Про це повідомляє «Територія».

Під час гри клубів «Орхус» та «Рандерс» зробили «віртуальні трибуни» для фанатів. Для цього на стадіоні встановили екран з площею 120 квадратних метрів, де через Zoom транслювали усіх вболівальників.

На сам матч роздали 10 тисяч квитків, що дозволяли вболівальникам самостійно обирати місце на різноманітних секторах.

Коли ви ходите на футбол — це колективний досвід, і сьогодні, через пандемію, цього не вистачає. Для людей це чудова можливість зібратися разом у одному місці.

Сорен Карлсен, Глава медіа-департаменту клубу «Орхус»

Читайте також: 🏄🏼‍♂️ Онлайн туризм удома: 15 найкращих місць для мандрів онлайн під час карантину

За тиждень до самої гри систему перевірили та протестували. Усі власники сезонних абонементів опинялись в одній конференції з такими ж вболівальниками. А поведінку та порядок глядачів контролювали «віртуальні стюарди».

Сама система працює на базі платформи для відеоконференцій Zoom. Проте сервіс не може зробити конференцію одночасно на 10 тисяч людей, тому вирішили зробити 556 окремих бесід до 8 осіб у кожній.

В той день команди зіграли внічию, з рахунком 1:1.

Також ми вже раніше писали? У Fortnite показали трейлер нового фільму Крістофера Нолана — «Тенет», як у Fortnite показали трейлер нового фільму Крістофера Нолана — «Тенет».