📺 Тепер Netflix зможе сам скасовувати підписку користувачів

Čytaty latynkoju
📺 Тепер Netflix зможе сам скасовувати підписку користувачів

Підписка Netflix

Відтепер, користувачі Netflix, що понад року не заходили туди та нічого не дивились на стримінговому сервісі, отримають сповіщення на свою електронну пошту та до мобільного застосунку про скасування їхньої підписки.

Якщо користувач не підтвердить, що він буде використовувати свій акаунт, то його обліковий запис видалять з сервісу.

Як зазначають у самій компанії, кількість таких користувачів складає менш ніж 0,5% від загальної аудиторії сервісу. Також директор розвитку продукту Netflix Едді Ву повідомив, що усі, хто приєднається знову, матимуть доступ до своєї колишньої бібліотеки.

Ми завжди вважали, що реєстрація та скасування облікового запису повинні бути простим процесом. Тепер, кожен, хто видалить свій акаунт, а потім знову приєднається протягом 10 місяців, все одно матиме доступ до свого профілю, а усі налаштування та реквізити буде збережено. Ми дуже сподіваємось, що це допоможе нашим клієнтам зберегти їх гроші.

Едді Ву, Директор розвитку продукту Netflix
Читайте також: 🏄🏼‍♂️ Онлайн туризм удома: 15 найкращих місць для мандрів онлайн під час карантину

Покинуті облікові записи видалятимуть з першого червня, а до цього часу кожен користувач ще має можливість відновити свій акаунт.

Наразі загальна кількість користувачів сервісу складає майже 183 мільйони людей зі всього світу.

Також ми раніше вже писали? YouTube надсилатиме сповіщення про те, що треба спати, як YouTube надсилатиме сповіщення про те, що треба спати.