🤳🏻 Apple може випустити новий застосунок доповненої реальності та свої фірмові QR-коди

Čytaty latynkoju
🤳🏻 Apple може випустити новий застосунок доповненої реальності та свої фірмові QR-коди

Застосунок від Apple

Як повідомляє видання The Verge з посиланням на журналіста Джоша Костіна, у файлах оновлення iOS 14 знайшли інформацію про новий застосунок для зчитування QR-кодів.

Цей новий застосунок у файлах має назву Gobi. За його допомогою можна буде отримувати інформацію зі спеціальних QR-кодів від Apple, приклади яких також знайшли у файлах операційної системи.

Приклади QR-кодів

Читайте також: 📱 Apple дозволить Face ID розблоковувати телефон в захисній масці

Файли Gobi мали QR-коди, які відкривали веб-сайти Mac Pro та Apple Watch. Також був код, що відкривав сторінку з фільмом «Зоряні Війни: Бунтар Один» на iTunes та код, що відкривав сторінку, де можна було отримати картку від кав’ярні Starbucks.

У коді файлу можна також побачити, що нові QR-коди дозволять використовувати дані про місцезнаходження, що дозволить підлаштовувати інформацію в кодах в залежності від вашого місцеперебування.

Також у файлах знайшли приклад доповненної реальності від застосунку. На зображені можна побачити концепт доповненої реальності від Apple — це пагода, японська традиційна будівля.

Пагода у доповненій реальності

У Gobi покращили візуалізацію та дизайн об’єктів, що може надати нові можливості для розробників застосунків.

Також ми раніше писали? WWDC 2020 онлайн: нова версія watchOS, iOS 14 та інші цікавинки — що покажуть на конференції Apple, що покажуть на конференції Apple WWDC 2020: нова версія watchOS, iOS 14 та інші цікавинки.