👨🏼‍🚀 «Симулятор SpaceX»: відчуйте, як це потрапити на Міжнародну космічну станцію

Čytaty latynkoju
👨🏼‍🚀 «Симулятор SpaceX»: відчуйте, як це потрапити на Міжнародну космічну станцію

«Симулятор SpaceX»

Компанія надала вільний доступ до системи керування космічного літака, тепер кожен охочий може відчути себе на місці екіпажу Dragon.

Щоби скористатись системою треба лише перейти на сторінку симуляції, вона працює прямо з браузера, тому не треба нічого завантажувати.

Читайте також: 👽 Пентагон офіційно опублікував відео з НЛО. Ні, це не жарт

Загалом, весь цей процес проходить цілком автоматично, але кожен член команди повинен знати та вміти керувати кораблем на випадок екстреної ситуації. Симулятор дає уявлення саме про ручний процес управління стикуванням з Міжнародною космічною станцією.

Під час мануального керування екіпаж використовує сенсорні екрани, тому якщо ви хочете максимально відчути атмосферу, то краще проходити симуляцію на вашому смартфоні.

Дослідники з команди Dragon вже встигли зробити перший безпілотний політ до МКС в березні цього року. Корабель навіть встиг успішно повернутися назад на Землю, доставивши науковий вантаж зі станції.

Також ми раніше вже писали? Україно-американська ракета Firefly Aerospace відправиться в космос, як україно-американська ракета Firefly Aerospace відправиться в космос.