Реклама

🤔 В яких містах та селах найактивніше використовують 4G — рейтинг Київстар

Послуги 4G зв’язку від Київстар доступні у понад 11 000 міст та сіл України, де проживає 79% населення країни, саме тому оператор наводить статистику споживання інтернету по всій країні.
Čytaty latynkoju
🤔 В яких містах та селах найактивніше використовують 4G — рейтинг Київстар
  1. Головна
  2. Техно
  3. 🤔 В яких містах та селах найактивніше використовують 4G — рейтинг Київстар
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
Послуги 4G зв’язку від Київстар доступні у понад 11 000 міст та сіл України, де проживає 79% населення країни, саме тому оператор наводить статистику споживання інтернету по всій країні.

Рейтинг Київстар

Телеком-оператор Київстар дослідив, де абоненти найбільше використовують мобільний інтернет.

Найактивніші користувачі 4G живуть у невеликих селах, де відсутній фіксований інтернет або вартість його встановлення досить висока. Серед рекордсменів, де один абонент використовує у середньому найбільший обсяг інтернету, — села з населенням 100-1000 осіб.

Як зазначає директор маркетингу компанії Павло Даніман, всього 2 роки знадобилось на те, щоб майже 80% населення країни отримали доступ до 4G інтернету. Також він повідомляє, що дуже часто для маленьких селищ мобільний інтернет — це лише єдиний спосіб бути онлайн.

Особливо відчутна необхідність бути на зв’язку зараз, під час самоізоляції. Тому ми продовжуємо активно інвестувати в мережу та запускаємо 4G у населених пунктах на всій території України, не зупиняючи цей процес навіть під час карантину

Павло Даніман, Директор з маркетингу Київстар

Варто зазначити, що у містах-лідерах рейтингу люди використовують у середньому вдвічі меншу кількість мегабайтів, ніж у селах-рекордсменах. Це можна пояснити тим, що в містах краще розвинута інфраструктура фіксованого інтернету.

А у 5 найбільших містах абоненти використовують мобільний інтернет трохи більше, ніж у середньому по Україні — понад 8000 Мб. Разом з тим, саме абоненти у цих 5 містах використовують майже 30% всього мобільного інтернету у мережі оператора.

Збільшення покриття мережі

Лише за рік компанія значно збільшила покриття 4G в Україні. Якщо у квітні 2019 року 4G працював у більш ніж 4000 містах та селах, то зараз у понад 11 000 населених пунктах. Оператор надалі продовжує розширювати свою 4G мережу у невеликих селах і більшість населленя отримає доступ до інтернету на час карантину.

Вже за березень Київстар запустив 4G майже у 1500 населених пунктах. А високу швидкість мобільного інтернету від оператора вже неодноразово відзначали дві міжнародні організації Ookla та nPerf.

Також ми раніше писали??‍? Мінцифри запустило проєкт підготовки IT-фахівців, як Мінцифри запустило проєкт підготовки IT-фахівців.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...