📱 Масштабне оновлення платформи «Дія»: електронні паспорти для всіх, реєстрація ФОП та інше

Čytaty latynkoju
📱 Масштабне оновлення платформи «Дія»: електронні паспорти для всіх, реєстрація ФОП та інше

Паспорти в застосунку «Дія»

Сьогодні у Zoom відбулась трансляція презентації цифрових паспортів у «Дії». Презентацію проводили міністр цифрової трансформації Михайло Федоров за участі міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та голови ДМС Максима Соколюка. Також були присутні прем’єр-міністр Денис Шмигаль та Президент України Володимир Зеленський.

Лише за два місяці роботи застосунку в ньому зареєструвалось більш як 2,3 мільйона користувачів.

Кількість користувачів застосунку «Дія»

З оновленням надали загальний доступ до ID-картки та біометричного закордонного паспорта, тепер вони є вже у самому застосунку у кожного користувача, котрі мають відповідні документи. На відміну від тестування, достатньо лише одного — або картки, або закордонного паспорта.

Загальна кількість власників біометричного закордонного паспорта та ID-карток в Україні

Україна стала першою країною в світі з електронною версією паспортів.

Як буде працювати ця функція?

Документи у застосунку можна використовувати:

  • Для ідентифікації особистості
  • Під час пересування в межах країни
  • Оскільки на час карантину необхідно виходити з документами, паспорт у застосунку також для цього підходить

Перелік можливостей цифрового паспорту у застосунку «Дія»

ID-картка

 

Біометричний закордонний паспорт

Обмеження застосунку такі:

  • Паспорт у застосунку не може бути валідним за відсутності самої ID-картки. Тобто, якщо ви загубили свій паспорт, то не можна користуватись лише цифровою версією у застосунку.
  • Подорожувати за кордон з документами у застосунку наразі не можна, необхідно мати фізичну версію паспортів.

Оригінальність документа визначатиметься QR-кодом, який створюється кожні 3 хвилини. У момент його створення застосунок звертається до реєстру та підтверджує чинність документа. За цей час поліцейський або інша особа, що перевіряє ваш документ, має просканувати код.

Наразі, через нестабільну роботу реєстрів деякі документи можуть не завантажуватись у застосунок, для цього треба звернутись до підтримки сервісу.

Платформа «Дія» — реєстрація ФОП

Мобільний застосунок надає можливість використовувати цифрову версію документів, таких як паспорт, водійське посвідчення, студентський квиток та данні з реєстрів.

А скористатись державними послугами можна у веб-версії — на порталі «Дія».

Якщо застосунок запустили? Застосунок «Дія» став доступним для всіх. Як завантажити для всіх ще на початку лютого, то державний портал «Дія» лише нещодавно. Вже за цей рік кількість заявок на відкриття ФОП онлайн стала більшою у понад два рази.

Наразі доступні лише послуги, пов’язані з ФОП, а саме:

  • відкриття ФОП
  • закриття ФОП
  • зміна реєстраційних даних ФОП — адреси, імені тощо

Більш детально за посиланням?️ Портал «Дія» — стала доступною бета-версія: як виглядає та що там можна зробити. Також Мінцифра запустила? Мінцифра запустила онлайн-платформу «Дія. Бізнес» для підприємців: що доступно портал «Дія. Бізнес» з інформацією про те, як стати підприємцем, корисними порадами та ін.

Нотифікації про COVID-19

Тепер у застосунку ви можете побачити термінові інформаційні повідомлення. У розширенній версії сповіщення доступна інформація про обмеження на час карантину.

Також запустили спеціальний окремий застосунок «Дій Вдома», котрий дозволяє контролювати процес самоізоляції під час карантину. Завантажити його можна в App Store та Play Market.

Як завантажити застосунок?

Застосунок «Дія» доступний як для власників iOS, так і Android. У нього також є окремий сайт.

Також ми раніше писали??‍? Мінцифра запустила сайт державної IT-компанії «Дія» — вакансії та інсайди розробки, як Мінцифра запустила сайт державної IT-компанії «Дія» — вакансії та інсайди розробки.