Реклама

👨🏼‍💻 Мінцифра запустила сайт державної IT-компанії «Дія» — вакансії та інсайди розробки

Čytaty latynkoju
👨🏼‍💻 Мінцифра запустила сайт державної IT-компанії «Дія» — вакансії та інсайди розробки

IT-компанія «Дія»

Розробники мобільного застосунку «Дія» запустили свій сайт, де можна знайти інформацію про саму компанію та навіть стати одним з фахівців команди Мінцифри.

Ви вже можете ознайомитись з актуальним переліком вакансій на сайті. Наприклад, шукають QA Engineer, розробників на iOS і Android та Backend Developer.

Переглянути структуру компанії та всі вакансії можна на сайті у розділі «Структура».

На сайті зазначають, що проєкти розробляють на NodeJS, ReactJS, Python з використанням баз даних Postgres, Redis, RabbitMQ. А ознайомитись з технічним завданням компанії можна тут.

Екосистема компанії

До того ж можна дізнатись про офіс компанії. Команда працює у самому центрі Києва в Кабінеті Міністрів, де було обладнано спеціальне приміщення, котре має усі необхідні речі для роботи та навіть більше.

Про Diia Company

Diia Company — це перша офіційна IT-компанія Мінцифри, що створює цифрову комунікацію держави. Наразі команда вже розробила застосунок (понад 2 мільйони користувачів) та платформу (майже 8 тисяч користувачів) «Дія».

Також ми раніше писали? У застосунку «Дія» розпочали бета-тест ID паспортів: як виглядає, як у застосунку «Дія» розпочали бета-тест ID паспортів: як виглядає.