fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📱 У застосунку «Дія» розпочали бета-тест ID паспортів: як виглядає

📱 U zastosunku «Dija» rozpočaly beta-test ID pasportiv: jak vygljadaje
Відтепер у «Дії» є цифрові студентські квитки та термінові повідомлення про новини й заходи щодо запобігання розповсюдженню COVID-19.
Vidteper u «Diї» je cyfrovi studentśki kvytky ta terminovi povidomlennja pro novyny j zahody ščodo zapobigannja rozpovsjudžennju COVID-19.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Бета-тест паспортів в застосунку Дія. 26 березня Мінцифра повідомила про початок реєстрації на бета-тестування цифрової версії паспортів. До тестування допустили лише 8 тис. користувачів iOS та 20 тис. Android. Для реєстрації було необхідно мати ID-картку та біометричний закордонний паспорт — обидва документи одразу. Як буде працювати ця функція?. Документи у застосунку можна використовувати: Для ідентифікації особистості Під час пересування в межах країни Оскільки на час карантину необхідно виходити з документами, паспорт у застосунку також для цього підходить   Обмеження застосунку такі: Паспорт у застосунку не може бути валідним за відсутності самої ID-картки. Тобто, якщо ви загубили свій паспорт, то не можна користуватись лише цифровою версією у застосунку. Подорожувати за кордон з документами у застосунку наразі не можна, необхідно мати фізичну версію паспортів. Оригінальність документа визначатиметься QR-кодом, який створюється кожні 3 хвилини. У момент його створення застосунок звертається до реєстру та підтверджує чинність документа. За цей час поліцейський або інша особа, що перевіряє ваш документ, має просканувати код. Наразі, через нестабільну роботу реєстрів, QR-коди можуть не завантажуватися, що є проблемою. Наприклад, якщо до вас звернувся співробітник поліції і у вас не підвантажився код, він не зможе перевірити дійсність вашого паспорту, що призведе до конфліктної ситуації. Сподіваємося, розробники застосунку оперативно виправлять цю проблему. Нотифікації про COVID-19. Тепер застосунок буде надсилати термінові інформаційні повідомлення — це доступно всім користувачам, навіть не бета-тестувальникам. У розширенній версії сповіщення доступна інформація про обмеження на час карантину. Як завантажити застосунок?. Застосунок Дія доступний як для власників iOS, так і Android. У нього також є окремий сайт. Наразі, для всіх користувачів доступні лише електронні посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію автівки (техпаспорт) та студентський квиток. Інші можливості Платформа Дія — реєстрація ФОП Концепція всього проєкту така: мобільний застосунок можна використовувати для завантаження готових документів, таких як паспорт, водійське посвідчення, а також даних з реєстрів. А ось отримати державні послуги можна буде у веб-версії — на порталі Дія. Якщо застосунок запустили для всіх ще на початку лютого, то державний портал Дія лише нещодавно. Наразі тестувальникам порталу доступні лише послуги, пов’язані з ФОП, а саме: відкриття ФОП закриття ФОП зміна реєстраційних даних ФОП — адреси, імені тощо Більш детально за посиланням. Також Мінцифра запустила портал Дія. Бізнес з інформацією про те, як стати підприємцем, корисними порадами та ін. Раніше ми писали, як Мінцифра запустила онлайн-платформу Дія. Бізнес для підприємців: що доступно.
Реклама 👇 Замовити

Бета-тест паспортів в застосунку «Дія»

26 березня Мінцифра повідомила📱 У застосунку «Дія» розпочали бета-тест ID паспортів: як виглядає 1📱 Розпочалась реєстрація на бета-тест цифрових паспортів у застосунку «Дія» — Мінцифра про початок реєстрації на бета-тестування цифрової версії паспортів. До тестування допустили лише 8 тис. користувачів iOS та 20 тис. Android.

Для реєстрації було необхідно мати ID-картку та біометричний закордонний паспорт — обидва документи одразу.

Як буде працювати ця функція?

Документи у застосунку можна використовувати:

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися
  • Для ідентифікації особистості
  • Під час пересування в межах країни
  • Оскільки на час карантину необхідно виходити з документами, паспорт у застосунку також для цього підходить
📱 У застосунку «Дія» розпочали бета-тест ID паспортів: як виглядає 2

ID-картка

 

📱 У застосунку «Дія» розпочали бета-тест ID паспортів: як виглядає 3

Біометричний закордонний паспорт

Обмеження застосунку такі:

  • Паспорт у застосунку не може бути валідним за відсутності самої ID-картки. Тобто, якщо ви загубили свій паспорт, то не можна користуватись лише цифровою версією у застосунку.
  • Подорожувати за кордон з документами у застосунку наразі не можна, необхідно мати фізичну версію паспортів.

Оригінальність документа визначатиметься QR-кодом, який створюється кожні 3 хвилини. У момент його створення застосунок звертається до реєстру та підтверджує чинність документа. За цей час поліцейський або інша особа, що перевіряє ваш документ, має просканувати код.

Наразі, через нестабільну роботу реєстрів, QR-коди можуть не завантажуватися, що є проблемою. Наприклад, якщо до вас звернувся співробітник поліції і у вас не підвантажився код, він не зможе перевірити дійсність вашого паспорту, що призведе до конфліктної ситуації. Сподіваємося, розробники застосунку оперативно виправлять цю проблему.

📱 У застосунку «Дія» розпочали бета-тест ID паспортів: як виглядає 4

Нотифікації про COVID-19

Тепер застосунок буде надсилати термінові інформаційні повідомлення — це доступно всім користувачам, навіть не бета-тестувальникам. У розширенній версії сповіщення доступна інформація про обмеження на час карантину.

📱 У застосунку «Дія» розпочали бета-тест ID паспортів: як виглядає 5

Як завантажити застосунок?

Застосунок «Дія» доступний як для власників iOS, так і Android. У нього також є окремий сайт.

Наразі, для всіх користувачів доступні лише електронні посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію автівки (техпаспорт) та студентський квиток. Інші можливості

Платформа «Дія» — реєстрація ФОП

Концепція всього проєкту така: мобільний застосунок можна використовувати для завантаження готових документів, таких як паспорт, водійське посвідчення, а також даних з реєстрів.

А ось отримати державні послуги можна буде у веб-версії — на порталі «Дія».

Якщо застосунок запустили📱 У застосунку «Дія» розпочали бета-тест ID паспортів: як виглядає 6📱 Застосунок «Дія» став доступним для всіх. Як завантажити для всіх ще на початку лютого, то державний портал «Дія» лише нещодавно.

Наразі тестувальникам порталу доступні лише послуги, пов’язані з ФОП, а саме:

  • відкриття ФОП
  • закриття ФОП
  • зміна реєстраційних даних ФОП — адреси, імені тощо

Більш детально за посиланням📱 У застосунку «Дія» розпочали бета-тест ID паспортів: як виглядає 6🖥️ Портал «Дія» — стала доступною бета-версія: як виглядає та що там можна зробити. Також Мінцифра запустила📱 У застосунку «Дія» розпочали бета-тест ID паспортів: як виглядає 8💼 Мінцифра запустила онлайн-платформу «Дія. Бізнес» для підприємців: що доступно портал «Дія. Бізнес» з інформацією про те, як стати підприємцем, корисними порадами та ін.

Раніше ми писали📱 У застосунку «Дія» розпочали бета-тест ID паспортів: як виглядає 8💼 Мінцифра запустила онлайн-платформу «Дія. Бізнес» для підприємців: що доступно, як Мінцифра запустила онлайн-платформу «Дія. Бізнес» для підприємців: що доступно.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: