Реклама

🎧 Google Podcasts зробив оновлення та запустив свій застосунок на iOS

Нова система пошуку рекомендацій, дизайн та доступність на нових платформах.
Čytaty latynkoju
🎧 Google Podcasts зробив оновлення та запустив свій застосунок на iOS
  1. Головна
  2. Техно
  3. 🎧 Google Podcasts зробив оновлення та запустив свій застосунок на iOS
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
Нова система пошуку рекомендацій, дизайн та доступність на нових платформах.

Оновлення Google Podcasts

Компанія Google представила новий зовнішній вигляд та функції свого застосунку для подкастів. Тепер програмою можна користуватись не тільки на Android, а ще й на iOS. Таким чином, Google посилює свої позиції на ринку подкастів проти Apple, Spotify та Soundcloud.

Крім того компанія змінила зовнішній вигляд застосунку. Тепер новий дизайн розділяє інтерфейс на три частини — Home, Explore та Activity.

  • Сторінка Home — це швидкий доступ до шоу із новими епізодами. Ви можете обрати певний випуск шоу  з вашої стрічки та прослухати його.
  • На сторінці Explore ви можете отримати рекомендації  на основі ваших інтересів. Також тут можна переглядати популярні подкасти за категоріями.
  • Вкладка Activity показує вашу історію прослуховувань та завантажені подкасти. Тепер можна зробити автоматичне завантаження подкастів та/або отримувати сповіщення про випуск нових епізодів з ваших підписок.

Оновлення зазнали не лише мобільні застосунки  — Google запустила сайт для прослуховування подкастів.

Таким чином ви можете синхронізувати ваш обліковий запис на телефоні та комп’ютері й всі ваші підписки будуть доступні незалежно від пристрою, котрим ви користуєтеся.

Також ми раніше писали? Instagram додав нову спеціальну функцію через спалах вірусу COVID-19, як Instagram додав нову спеціальну функцію через спалах вірусу COVID-19.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...