Що це за онлайн-мапа?
За допомогою онлайн-мапи можна відстежити випадки зараження та поширення вірусу COVID-19 в Україні.
Спеціальними позначками виділено:
- Локації та місця, де немає випадків хвороби або вони не підтверджені — зелений колір.
- Підозри щодо інфекції та ймовірної хвороби — жовтий колір.
- Місця, де було лабораторно підтверджені випадки захворювання — червоний колір.
Сервіс відображає медичні установи, що мають можливість приймати інфікованих. Загалом понад 80 медичних закладів по всій країні готові приймати хворих на лікування.
ВООЗ також раніше запустила онлайн-сервіс, де постійно оновлюють інформацію про поширення коронавірусу COVID-19 у світі.
Онлайн-мапа від ВООЗ
Мапа дозволяє відстежувати випадки захворювань в усьому світі у режимі реального часу.
Про саму появу мапи ми писали? Дивіться онлайн-мапу поширення коронавірусу з Китаю: як захиститися раніше.
Сервіс інформує про всі підтверджені випадки захворювань, кількість пацієнтів, що одужали, та смертельні випадки. Актуальні дані надаються Всесвітньою організацією охорони здоров’я та центрами боротьби зі хворобою у США, Китаї та Європі.
Окрім того МОЗ запустив інформаційний сайт про COVID-19.
Сайт про коронавірус COVID-19 та ситуація з хворобою в Україні
Кабінет Міністрів України запустив інформаційний проєкт, де можна знайти інформацію щодо стану хвороби в країні та як зберегти себе від вірусу.
Про перший випадок зараження вірусом та сам сайт ми писали? Перший випадок коронавірусу в Україні: МОЗ запустив інформаційний сайт про Covid-19 раніше.
Сайт зазначає, що медична система України має чуткий план дій та готова реагувати на будь-які випадки COVID-19.
В Україні близько 12 тисяч місць в інфекційних стаціонарах, близько двох тисяч лікарів-інфекціоністів та п’яти тисяч медперсоналу. В українських лікарнях є інфекційні бокси. Система діагностування захворювання, за словами МОЗ, налагоджена.
Також повідомляють, що в Україні є достатня кількість апаратів штучного дихання — тільки в інфекційних лікарнях 605 таких апаратів.
Окрім того, Україна закупила тест-систему для виявлення нового коронавірусу, понад мільйон тестів вже їдуть з Китаю до України.
Крім інформації про сам вірус, сайт надає інструкцію щодо профілактики хвороби.
Також у країні ввели обмежувальні заходи та стан карантину.
Карантин в Україні
Вчора, 17 березня, на засіданні Кабміну було прийнято низку ініціатив, мета яких — убезпечити людей від коронавірусної інфекції.
Так, Уряд підтримав рішення заборонити:
- Роботу метрополітену в усіх містах.
- Регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні.
- Перевезення більше 10 пасажирів одночасно у трамваях, тролейбусах і автобусах, маршрутному таксі.
- З 17 березня закладам культури, ТРЦ, ресторанам та іншим закладам харчування, розваг і послуг приймати відвідувачів (ресторани та кафе можуть виконувати доставку їжі).
- Масові заходи за участі більше 10 осіб, включно з обрядами та церемоніями.
- 18 березня перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього та міжнародного сполучення до прийняття окремого рішення (за погодженням відповідних міністерств).
Про карантин у Києві та обмежувальні заходи ми писали⛔️ В Україні посилюють обмежувальні заходи під час карантину COVID-19 — закривають метро та магазини (оновлено) раніше.
Міська влада Львова та Одеси вирішила закрити усі заклади торгівлі, крім продуктових магазинів, аптек та заправок.
З понеділка у Львові та Одесі не працюють заклади громадського харчування та обмежено рух містом, про це повідомив мер Львова Андрій Садовий та зазначив мер Одеси Геннадій Труханов.
Також в Одесі закриваються усі магазини та будівельні ринки, крім продуктових магазинів та аптек.
Раніше ми писали? Як провести карантин через коронавірус вдома з користю: Netflix, VR, медитації та багато їжі, як провести карантин через коронавірус вдома з користю: Netflix, VR, медитації та багато їжі.