🎮 Steam побив рекорд одночасного онлайну — майже 20 мільйонів користувачів

Čytaty latynkoju
🎮 Steam побив рекорд одночасного онлайну — майже 20 мільйонів користувачів

Рекорд Steam

Раніше Steam мав інший рекорд по одночасній кількості користувачів онлайн — 2 лютого сервіс відвідало 18 мільйонів та 748 тисяч відвідувачів.

Зараз, відповідно до офіційної статистики Steam, нова найвища позначка складає 19 мільйонів 728 тисяч користувачів онлайн.

Також очікується, що найближчим часом загальна одночасна кількість відвідувачів на сайті стане понад 20 мільйонів.

Найпопулярніші ігри на Steam

Однією з найпопулярніших ігор стала Counter-Strike: Global Offensive. Одночасно у грі брали участь понад мільйон гравців зі всього світу.

Після початку пандемії Covid-19 гра ставить нові рекорди майже кожні вихідні. Аналітики пов’язують це з карантином у Китаї та інших країнах — люди змушені сидіти вдома і проводять більше часу за іграми.

Друге місце за популярністю займає Dota 2, а трете — PUBG.

Карантин у великих містах та країнах дуже сильно вплинув на мережу та ігри. Як повідомляє італійський інтернет-провайдер Telecom Italia, його трафік під час карантину зріс на понад 70%, і це все завдяки грі Fortnite.

Аналітик Даніель Ахмад зазначає, що з початком карантину у Китаї кількість користувачів сервісу Steam зросла понад в три рази.

А ігри, які потребують додаткової фізичної активності, такі як Ring Fit Adventure та Just Dance, стали ще більш популярними.

Таку популярність ігор можна пояснити тим, що під час карантину було зачинено всі спортзали, тому люди потребували активного відпочинку вдома.

Також ми раніше писали? Як провести карантин через коронавірус вдома з користю: Netflix, VR, медитації та багато їжі, як провести карантин через коронавірус вдома з користю: Netflix, VR, медитації та багато їжі.