📱 Apple дозволить покупки просто у доповненій реальності — оновлення Quick Look

Čytaty latynkoju
📱 Apple дозволить покупки просто у доповненій реальності — оновлення Quick Look

Що таке Quick Look та як він працює

Це інструмент Apple для відтворення віртуальних об’єктів у 3D та ARВикористовуючи Quick Look, продавці та онлайн-магазини можуть додати візуалізації або 3D-моделі своїх товарів, що дозволяє покупцеві побачити як товар виглядатиме в реальному житті.

Наприклад, ви заходите до застосунку магазина, обираєте модель мікрохвильовки, натискаєте одну кнопку і можете побачити на екрані смартфона як виглядатиме пристрій в інтер’єрі вашої кухні.

Він є вбудованим в iOS, і наразі підтримується такими додатки як Safari, Повідомлення, Пошта, Новини та інші. Протестувати, як це працює, ви можете за посиланням.

Цю технологію вже використовують великі американські рітейлери на кшталт Home Depot, Wayfair та 1-800-Flowers.

Нова можливість

Зараз, щоб оформити покупку, вам потрібно закрити Quick Look та знову повернутися на сайт чи до застосунку.

Завдяки нововведенню, користувачі iPhone та iPad зможуть одразу придбати продукти напряму з інтерфейсу Quick Look. Це зменшить кількість дій, необхідних для покупки, що, в свою чергу, може збільшити конверсію для магазинів.

У майбутньому, Apple також планує інтегрувати у Quick Look підтримку звуку.

Чи працює це в Україні?

Технічно можливість додати Quick Look для товарів в українських онлайн-магазинів існує. Однак нам невідомо, щоби хтось наразі її використовував. Причинами цьому можуть бути недостатня розповсюдженість iOS-девайсів і необхідність інвестувати в розробку додаткової функціональності.

Раніше ми повідомляли? Startup-in-Residence: стартапи, які вирішуватимуть проблеми українських міст про стартапи, які вирішуватимуть проблеми українських міст.