💕 Оновлення Telegram: мессенджер дрейфує убік Tinder

Čytaty latynkoju
💕 Оновлення Telegram: мессенджер дрейфує убік Tinder

«Люди поблизу»: Telegram — новий Tinder?

Головна новація — зміна роботи функції «Люди поблизу». Вона знаходиться на вкладці «Контакти» у мобільній версії месенджера. Раніше на цьому екрані ви могли бачити свої контакти, які знаходяться неподалік від вас, а також локальні групові чаті.

Тепер ви також бачите і незнайомих людей, які знаходяться поряд із вами. Їм одразу можна написати у приватні повідомлення та завести нове знайомство.

А як же приватність?!

Не переймайтесь — люди побачать вас у цьому розділі лише якщо у вас увімкнене відповідне налаштування. За замовчанням, воно вимкнене і прибрати себе з пошуку також можна в будь-який момент.

Новий профіль

Разом із розширенням функціональності геолокації досить логічним видається і зміна інтерфейсу профіля. Тепер основний фокус профіля користувача — на аватарці. Фото займає ледь не половину інтерфейса. Далі — опис, який користувач вказав сам, телефон та нікнейм, а після цього — швидкий доступ до медіа, якщо ви з користувачем вже обмінювался фото, відео чи аудіо.

Інші новації

Нові анімовані емодзі

Трохи перероблені іконки вкладок на iOS

А також можливість гортати медіа натисненнями до країв екрану, а не лише свайпами.

Нагадаємо, раніше ми також писали про те, що Telegram опублікував?️ Telegram опублікував інструкцію створення сайтів у децентралізованій мережі TON інструкцію як створити сайт у децентралізованій мережі TON.