fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🖥️ Telegram опублікував інструкцію створення сайтів у децентралізованій мережі TON

🖥️ Telegram opublikuvav instrukciju stvorennja sajtiv u decentralizovanij mereži TON
З технічного боку сайти на TON схожі на звичайні веб-сайти, але доступ до них здійснюється через мережу TON, а не через інтернет.
Z tehničnogo boku sajty na TON shoži na zvyčajni veb-sajty, ale dostup do nyh zdijsnjujeťsja čerez merežu TON, a ne čerez internet.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Telegram опублікував на сайті блокчейн-платформи TON (Telegram Open Network) інструкцію, як створити сайт у децентралізованій мережі TON Sites. Сайти можна використовувати, як точку входу для інших сервісів платформи. Наприклад, html-сторінки, завантажені з TON Sites, можуть містити посилання виду ton:// — перейшовши за таким посиланням користувач зі встановленим гаманцем TON Wallet зможе виконати платіж. Які відмінності. З технічного боку сайти TON схожі на звичайні веб-сайти, але доступ до них здійснюється через мережу TON, а не через інтернет. Для доступу до наявних і створення нових сайтів потрібні спеціальні шлюзи між звичайним інтернетом та мережею TON. Доступ до сайтів TON здійснюється за допомогою HTTP—> RLDP-проксі, що працює локально на компютері клієнта. Що відомо про TON. Кінцева мета розробників мережі — як і в Річарда Гендрікса з серіалу Кремнієва долина, побудувати альтернативний, розподілений і безпечний інтернет. Тому те, що в маркетингових цілях зараз називається TON, у майбутньому стане просто ON (Open Network). Месенджер Telegram залишиться як один із продуктів та демонстраційний приклад для інших розробників, що можна побудувати на базі ON. Gram. Всі платежі в TON проходитимуть за допомогою нової криптовалюти — Gram (GRM). Вона ділиться на менші частинки — від нанограмів до гігаграмів. Усього монет буде випущено на 5 гігаграмів, і більше вони ніколи не будуть випускатися. Тож, якщо проект буде успішним, вартість грамів зростатиме. У листопаді Telegram Wallet з’явився у тестовій мережі, де можна отримати перший Gram. Блокчейн-платформа TON Павла Дурова мала запуститися до 31 жовтня 2019 року. В іншому випадку керівництво Telegram мало повернути інвесторам вкладені $1,7 млрд, але інвестори поки не вимагають свої вклади. 📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.
Реклама 👇 Замовити

Telegram опублікував на сайті блокчейн-платформи TON (Telegram Open Network) інструкцію, як створити сайт у децентралізованій мережі TON Sites.

Сайти можна використовувати, як точку входу для інших сервісів платформи. Наприклад, html-сторінки, завантажені з TON Sites, можуть містити посилання виду ton:// — перейшовши за таким посиланням користувач зі встановленим гаманцем TON Wallet зможе виконати платіж.

Які відмінності

З технічного боку сайти TON схожі на звичайні веб-сайти, але доступ до них здійснюється через мережу TON, а не через інтернет.

🖥️ Telegram опублікував інструкцію створення сайтів у децентралізованій мережі TON 1

Для доступу до наявних і створення нових сайтів потрібні спеціальні шлюзи між «звичайним» інтернетом та мережею TON. Доступ до сайтів TON здійснюється за допомогою HTTP—> RLDP-проксі, що працює локально на комп’ютері клієнта.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Що відомо про TON

Кінцева мета розробників мережі — як і в Річарда Гендрікса з серіалу «Кремнієва долина», побудувати альтернативний, розподілений і безпечний інтернет. Тому те, що в маркетингових цілях зараз називається TON, у майбутньому стане просто ON (Open Network). Месенджер Telegram залишиться як один із продуктів та демонстраційний приклад для інших розробників, що можна побудувати на базі ON.

🖥️ Telegram опублікував інструкцію створення сайтів у децентралізованій мережі TON 2

Gram

Всі платежі в TON проходитимуть за допомогою нової криптовалюти — Gram (GRM). Вона ділиться на менші частинки — від нанограмів до гігаграмів. Усього монет буде випущено на 5 гігаграмів, і більше вони ніколи не будуть випускатися. Тож, якщо проект буде успішним, вартість грамів зростатиме.

У листопаді Telegram Wallet з’явився🖥️ Telegram опублікував інструкцію створення сайтів у децентралізованій мережі TON 3💵 Telegram Wallet з’явився у тестовій мережі – отримайте перший грам у тестовій мережі, де можна отримати перший Gram.

Блокчейн-платформа TON Павла Дурова мала запуститися до 31 жовтня 2019 року. В іншому випадку керівництво Telegram мало повернути інвесторам вкладені $1,7 млрд, але інвестори поки не вимагають свої вклади.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Цікаво як будуть регулюватися такі сайти, адже даркнет зазвичай потрібен лише для кримінального кола потреб. Чи не перетвориться телеграм на черговий сілкрод: але вже планетарного розміру.

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: