Реклама

✈️ Airbus показав модель літака майбутнього: як виглядає

Čytaty latynkoju
✈️ Airbus показав модель літака майбутнього: як виглядає

Авіабудівна компанія Airbus презентувала модель літака, яку виконали за схемою змішаного крила.

Про це повідомляє Bloomberg.

Конструкція робить меншим аеродинамічний опір та знижує витрати палива. Таке завдання в рамках боротьби зі змінами клімату намагаються вирішити всі авіакомпанії-гіганти.

Що відомо

Airbus пояснили, що ця модель — демонстратор Maveric. Шляхом поєднання корпусу і крил в єдину гладку форму конструктори розраховують максимально знизити опір в польоті, що допоможе скоротити обсяги використання палива на 20%.

До того ж змішане крило може поліпшити якість обслуговування пасажирів завдяки просторому салону.

У Bloomberg підкреслили, що нова модель літака Airbus добре виглядала б у «Зоряних війнах».

Про Maveric

Це невеликий демонстратор літаків з дистанційним управлінням, довжиною два метри та шириною три метри. Розробка таких демонстраторів дозволяє компанії прискорити розуміння нових конфігурацій літаків і вдосконалити технології, необхідні для управління настільки різними літаками.

Перші льотні випробування нової моделі успішно пройшли в червні минулого року у Франції та продовжаться до середини 2020 року на полігоні поблизу Тулузи.

Незрозумілими залишаються два моменти: чи залишаться у літаку вікна та як будуть розставлені пасажирські крісла. На думку фахівців, сидіти у літаку такої форми доведеться набагато далі від центру лайнера, через що людей може набагато сильніше загойдувати.

Читайте також про те, як клімат впливає⛰️ Як клімат впливає на історичні пам’ятки — AR-галереї від Google на історичні пам’ятки — AR-галереї від Google.