fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

⛰️ Як клімат впливає на історичні пам’ятки — AR-галереї від Google

⛰️ Jak klimat vplyvaje na istoryčni pam’jatky — AR-galereї vid Google
Google у такий спосіб прагне продемонструвати свій погляд на кліматичні зміни у світі та привернути увагу людей до того, як їхні дії впливають на клімат
Google u takyj sposib pragne prodemonstruvaty svij pogljad na klimatyčni zminy u sviti ta pryvernuty uvagu ljudej do togo, jak їhni diї vplyvajuť na klimat
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Google запустила проєкт, у якому покаже, як клімат впливає на історичні пам’ятки. Колекція під назвою Heritage on the Edge буде складатися з понад 50 обєктів. Половина з них — це моделі відомих пам’яток, що розташовані у п’яти місцях: у старому та новому Единбурзі, на острові Пасхи, у порту Кілва Кісівані (Танзанія), Чан-Чан (Перу) та у Багерхат (Бангладеш). Для чого. Google у такий спосіб прагне продемонструвати свій погляд на кліматичні зміни у світі та привернути увагу людей до того, як їхні дії впливають на клімат. Крім цього, якщо з пам’ятками дійсно щось станеться, то збережуться детальні цифрові копії. Як побачити. Матеріали доступні для завантаження за посиланням. Крім цього, Google розробила дві галереї з доповненою реальністю для смартфонів: про Форт Герез в Танзанії та Мечеть дев’яти куполів у Бангладеші. Згодом в AR будуть з’являтися також інші пам’ятки. Читайте також про те, що в Україні запустили Codeky.Art — перший маркетплейс сучасного мистецтва. 📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.
Реклама 👇 Замовити

Google запустила проєкт, у якому покаже, як клімат впливає на історичні пам’ятки. Колекція під назвою Heritage on the Edge буде складатися з понад 50 об’єктів.

Половина з них — це моделі відомих пам’яток, що розташовані у п’яти місцях: у старому та новому Единбурзі, на острові Пасхи, у порту Кілва Кісівані (Танзанія), Чан-Чан (Перу) та у Багерхат (Бангладеш).

⛰️ Як клімат впливає на історичні пам’ятки — AR-галереї від Google 1

Для чого

Google у такий спосіб прагне продемонструвати свій погляд на кліматичні зміни у світі та привернути увагу людей до того, як їхні дії впливають на клімат. Крім цього, якщо з пам’ятками дійсно щось станеться, то збережуться детальні цифрові копії.

⛰️ Як клімат впливає на історичні пам’ятки — AR-галереї від Google 2

Як побачити

Матеріали доступні для завантаження за посиланням. Крім цього, Google розробила дві галереї з доповненою реальністю для смартфонів: про Форт Герез в Танзанії та Мечеть дев’яти куполів у Бангладеші. Згодом в AR будуть з’являтися також інші пам’ятки.

Читайте також про те, що в Україні запустили⛰️ Як клімат впливає на історичні пам’ятки — AR-галереї від Google 3🎨 В Україні запустили Codeky.Art — перший маркетплейс сучасного мистецтва Codeky.Art — перший маркетплейс сучасного мистецтва.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: