🔍 Google оновила алгоритм пошуку: що зміниться для користувачів

Čytaty latynkoju
🔍 Google оновила алгоритм пошуку: що зміниться для користувачів

Компанія Google оголосила про оновлення власного пошукового алгоритму. Нова технологія BERT допоможе пошуковику краще розуміти наміри користувача, який формулював запит.

Що змінюється

Алгоритм зможе інтерпретувати речення, а не просто послідовність ключових слів. Наприклад, запит «Чи можна забрати ліки за чужим рецептом?». Передбачається, що можна забрати ліки для друга або родича.

Google

За даними компанії, завдяки оновленню приблизно в одному випадку з десяти пошуковик видаватиме більш релевантні запиту результати. Наразі новий пошук працює англійською мовою. Надалі дія алгоритму пошириться на всі підтримувані мови.

Про технологію

Компанія виклала у відкритий доступ технологію BERT. Це нова архітектура нейромереж, яка найкраще працює з наборами даних, у яких важлива послідовність елементів.

Розробники Google вважають, що створення алгоритму на основі нейронної мережі BERT є «найважливішим досягненням за останні п’ять років та однією з найбільш значущих подій за всю історію пошукової системи».

Читайте також про те, що Facebook запустив? Facebook планує запустити окрему вкладку з новинами 25 жовтня окрему вкладку з новинами.