fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📰 Facebook планує запустити окрему вкладку з новинами 25 жовтня

📰 Facebook planuje zapustyty okremu vkladku z novynamy 25 žovtnja
До січня 2018 року Facebook був одним з головних джерел новин. Однак соцмережа змінила алгоритми стрічки, зробивши пріоритетними пости членів сім'ї та друзів. Через це постраждав трафік багатьох видань.
Do sičnja 2018 roku Facebook buv odnym z golovnyh džerel novyn. Odnak socmereža zminyla algorytmy stričky, zrobyvšy priorytetnymy posty členiv sim'ї ta druziv. Čerez ce postraždav trafik bagaťoh vydań.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Facebook планує запуск власної вкладки новин, у якій будуть матеріали від понад сотні світових видань. Презентація нової функції відбудеться у Нью-Йорку 25 жовтня. Про це повідомляє The Washington Post. Як виглядатиме. https://www.facebook.com/zuck/videos/10109947748174711/ Які ЗМІ. Серед видань будуть The Washington Post, Wall Street Journal, Business Insider, BuzzFeed News, New York Times та інші. Деяким з видань компанія буде платити за отримання контенту. Запуск новинної вкладки дозволить соцмережі конкурувати з агрегаторами новин таких компаній, як Google та Apple. Як підбиратимуть новини. Керувати новим сервісом частково буде команда журналістів, яка відбиратиме топові новини. Однак в основному вкладку з новинами генеруватимуть спеціальні компютерні алгоритми. Вони запропонують матеріали, які відповідають інтересам користувачів. Це політика, спорт, охорона здоровя, технології, розваги та інші. До січня 2018 року Facebook був одним з головних джерел новин. Однак соцмережа змінила алгоритми стрічки, зробивши пріоритетними пости членів сімї та друзів. Через це постраждав трафік багатьох видань. Читайте також про те, що Facebook та Instagram боротимуться з фейковими новинами.
Реклама 👇 Замовити

Facebook планує запуск власної вкладки новин, у якій будуть матеріали від понад сотні світових видань. Презентація нової функції відбудеться у Нью-Йорку 25 жовтня.

Про це повідомляє The Washington Post.

Facebook

Як виглядатиме

Які ЗМІ

Серед видань будуть The Washington Post, Wall Street Journal, Business Insider, BuzzFeed News, New York Times та інші. Деяким з видань компанія буде платити за отримання контенту.

Запуск новинної вкладки дозволить соцмережі конкурувати з агрегаторами новин таких компаній, як Google та Apple.

Facebook

Як підбиратимуть новини

Керувати новим сервісом частково буде команда журналістів, яка відбиратиме топові новини. Однак в основному вкладку з новинами генеруватимуть спеціальні комп’ютерні алгоритми. Вони запропонують матеріали, які відповідають інтересам користувачів. Це політика, спорт, охорона здоров’я, технології, розваги та інші.

До січня 2018 року Facebook був одним з головних джерел новин. Однак соцмережа змінила алгоритми стрічки, зробивши пріоритетними пости членів сім’ї та друзів. Через це постраждав трафік багатьох видань.

Читайте також про те, що Facebook та Instagram боротимуться📰 Facebook планує запустити окрему вкладку з новинами 25 жовтня 1👍 Facebook та Instagram боротимуться з фейковими новинами: як це відбуватиметься з фейковими новинами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: