Реклама

🍏 Apple офіційно представила AirPods Pro – силіконові «вкладиші» зі шумопоглинанням

Čytaty latynkoju
🍏 Apple офіційно представила AirPods Pro – силіконові «вкладиші» зі шумопоглинанням

Apple підтвердила чутки щодо нових навушників AirPods Pro зі шумопоглинанням.

Навушники будуть представлені з силіконовими «вкладишами» трьох розмірів. AirPods Pro також матиме режим, який надасть користувачам можливість одночасно слухати музику та навколишнє оточення.

AirPods Pro

Характеристики

Apple вбудувала в AirPods мікрофони, які виявляють зовнішній звук, а навушники потім вимикають його. Така система схожа на шумопоглинання у нових навушниках Beats Solo Pro.

Нові AirPods використовують інноваційну систему вентиляції для вирівнювання тиску, яка має звести до мінімуму дискомфорт під час використання силіконових «вкладишів».

AirPods Pro

Заряд

Як і AirPods другого покоління, AirPods Pro підтримують бездротову зарядку та голосові команди Hey Siri без допомоги рук. Навушники здатні пропрацювати до 4,5 годин без підзарядки та понад 24 години при використанні кейса з бездротовою зарядкою.

AirPods Pro

Вартість та дата продажу

AirPods Pro доступні за ціною $249 для замовлення на сайті, а також в додатку Apple Store у США та понад 25 інших країнах. Apple розпочне постачання 30 жовтня.

Для нових AirPods потрібні пристрої Apple під управлінням iOS 13.2 або більш пізньої версії, iPadOS 13.2 або більш пізньої версії, watchOS 6.1 або більш пізньої версії, tvOS 13.2 або більш пізньої версії, macOS Catalina 10.15.1 або більш пізньої версії.

Читайте також про те, що Facebook створила? Facebook створила нейромережу – заважає штучному інтелекту розпізнати обличчя на відео нейромережу – заважає штучному інтелекту розпізнати обличчя на відео