fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📹 Facebook створила нейромережу – заважає штучному інтелекту розпізнати обличчя на відео

📹 Facebook stvoryla nejromerežu – zavažaje štučnomu intelektu rozpiznaty oblyččja na video
Ефективність розробленого рішення дослідники перевірили за допомогою роликів зі знаменитостями та алгоритму автоматичного розпізнавання осіб ArcFace. В оригінальних відео система легко визначала людей, але в оброблених не змогла розпізнати конкретної людини.
Efektyvnisť rozroblenogo rišennja doslidnyky pereviryly za dopomogoju rolykiv zi znamenytostjamy ta algorytmu avtomatyčnogo rozpiznavannja osib ArcFace. V oryginaľnyh video systema legko vyznačala ljudej, ale v obroblenyh ne zmogla rozpiznaty konkretnoї ljudyny.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що відомо. Facebook Research опублікувала дослідження про технологію, яка не дозволяє працювати системі розпізнавання людських облич на відео. Програма вносить невеликі спотворення у зображення, але впізнати людину на ньому можна. Мета програми – максимально перешкодити ідентифікації людини, зберігши правильне сприйняття. Відео. Ефективність розробленого рішення дослідники перевірили за допомогою роликів зі знаменитостями та алгоритму автоматичного розпізнавання ArcFace. В оригінальних відео система легко визначала людей, але в оброблених не змогла розпізнати конкретної людини. https://www.youtube.com/watch?v=cCYnBtni7Wg Технологію не потрібно перенавчати для кожного користувача. Наразі Facebook не планує застосовувати дану систему у своїх проєктах. Однак дослідження може вплинути на майбутні інструменти, які мережа буде запускати для захисту приватності та боротьби з дипфейками. Читайте також про те, що Google оновила алгоритм пошуку: що зміниться для користувачів.
Реклама 👇 Замовити

Що відомо

Facebook Research опублікувала дослідження про технологію, яка не дозволяє працювати системі розпізнавання людських облич на відео. Програма вносить невеликі спотворення у зображення, але впізнати людину на ньому можна.

Мета програми – максимально перешкодити ідентифікації людини, зберігши правильне сприйняття.

Facebook

Відео

Ефективність розробленого рішення дослідники перевірили за допомогою роликів зі знаменитостями та алгоритму автоматичного розпізнавання ArcFace. В оригінальних відео система легко визначала людей, але в оброблених не змогла розпізнати конкретної людини.

Технологію не потрібно перенавчати для кожного користувача.

Наразі Facebook не планує застосовувати дану систему у своїх проєктах. Однак дослідження може вплинути на майбутні інструменти, які мережа буде запускати для захисту приватності та боротьби з дипфейками.

Читайте також про те, що Google оновила📹 Facebook створила нейромережу – заважає штучному інтелекту розпізнати обличчя на відео 1🔍 Google оновила алгоритм пошуку: що зміниться для користувачів алгоритм пошуку: що зміниться для користувачів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: