📡 Ілон Маск вперше скористався супутниковим інтернетом Starlink

Čytaty latynkoju
📡 Ілон Маск вперше скористався супутниковим інтернетом Starlink

Засновник та глава SpaceX Ілон Маск вперше скористався супутниковим інтернетом Starlink.

Про це він повідомив на сторінці у Twitter.

?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1186524008621043713&ref_url=https%3A%2F%2Fitc.ua%2Fblogs%2Fuh-ty-rabotaet-ilon-mask-vpervye-vospolzovalsya-sputnikovym-internetom-starlink-chtoby-otpravit-soobshhenie-v-twitter-samo-soboj%2F

Що відомо

Маск розповів, що повідомлення надіслано за допомогою одного зі супутників. Через дві хвилини після відправлення першого повідомлення Маск відправив другий твіт: «Вау, працює!». Ніяких технічних подробиць він не повідомив.

Нагадаємо, Маск вперше оголосив про запуск проєкту зі створення мережі супутників для глобального доступу в інтернет на початку 2015 року. Реалізація проекту розпочалася у лютому 2018 року зі запуску на орбіту двох тестових супутників.

Starlink

У березні 2019 року SpaceX отримала дозвіл на розміщення на території США 1 млн наземних терміналів. Компанія планує забезпечити можливість підключення кожного наземного терміналу до мережі на швидкості до 1 ГБ на секунду.

Читайте також про те, що Маск представив? Маск представив «нитки» для зчитування інформації з мозку: досліди на людях у 2020 році «нитки» для зчитування інформації з мозку: досліди на людях у 2020 році.