fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🧠 Маск представив «нитки» для зчитування інформації з мозку: досліди на людях у 2020 році

🧠 Mask predstavyv «nytky» dlja zčytuvannja informaciї z mozku: doslidy na ljudjah u 2020 roci
Стартап Neuralink Ілона Маска провів вже 19 хірургічних операцій на тваринах за допомогою своїх роботизованих систем та вдало помістив «нитки» у 87% випадків.
Startap Neuralink Ilona Maska proviv vže 19 hirurgičnyh operacij na tvarynah za dopomogoju svoїh robotyzovanyh system ta vdalo pomistyv «nytky» u 87% vypadkiv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Стартап Ілона Маска Neuralink вперше представив свої технології, що розробляються з 2017 року – нитки для зчитування інформації з мозку та пристрій, який імплантує їх. Про це повідомляє The Verge. Як виглядають. Компанія показала гнучкі нитки товщиною 4-6 мкм, що в кілька разів менше товщини людської волосини. Вони, за словами Маска, дозволяють швидше зчитувати інформацію з мозку у порівнянні з наявними зараз аналогами. Також нитки з меншою ймовірністю можуть пошкодити мозок, ніж матеріали, які використовуються в аналогічних проєктах. Також Neuralink представила пристрій, який автоматично імплантує шість ниток в мозок за хвилину. Принцип його роботи схожий на швейну машинку – голка захоплює нитку за петлю і вводить її в мозок. Пристрій уникає кровоносних судин, що сприяє зменшенню запальних реакцій в мозку під час операції. Як збирається інформація. Для зчитування даних з ниток стартап розробив спеціальний чіп, який може передавати інформацію за допомогою USB-C. Його поки тестували тільки на лабораторних щурах. Для імплантування в черепі доводиться свердлити отвір, але вчені планують з часом використовувати лазер. У майбутньому компанія планує створити систему, яка працюватиме через бездротову мережу. За задумом Neuralink, датчики будуть вбудовуватися в різні частини мозку і підключатися до пристрою з акумулятором, розташованим за вухом. Розробники розраховують, що системою можна буде керувати за допомогою смартфона. Кому буде корисно. Мета Neuralink – вживити імпланти паралізованим людям, щоб ті могли використовувати телефони та компютери. Маск заявив, що стартап повинен досягти симбіозу людини зі штучним інтелектом. Neuralink провів вже 19 хірургічних операцій на тваринах за допомогою своїх роботизованих систем та вдало помістив нитки у 87% випадків. Перші експерименти на людях нейробіологи планують провести в Стенфорді в другому кварталі 2020 року. Читайте також про те, що Tesla планує запуск безпілотного таксі у наступному році.
Реклама 👇 Замовити

Стартап Ілона Маска Neuralink вперше представив свої технології, що розробляються з 2017 року – «нитки» для зчитування інформації з мозку та пристрій, який імплантує їх.

Про це повідомляє The Verge.

Як виглядають

Компанія показала гнучкі «нитки» товщиною 4-6 мкм, що в кілька разів менше товщини людської волосини. Вони, за словами Маска, дозволяють швидше зчитувати інформацію з мозку у порівнянні з наявними зараз аналогами. Також «нитки» з меншою ймовірністю можуть пошкодити мозок, ніж матеріали, які використовуються в аналогічних проєктах.

🧠 Маск представив «нитки» для зчитування інформації з мозку: досліди на людях у 2020 році 1маск” width=”589″ height=”330″>

Також Neuralink представила пристрій, який автоматично імплантує шість «ниток» в мозок за хвилину. Принцип його роботи схожий на швейну машинку – голка захоплює нитку за петлю і вводить її в мозок. Пристрій уникає кровоносних судин, що сприяє зменшенню запальних реакцій в мозку під час операції.

Як збирається інформація

Для зчитування даних з «ниток» стартап розробив спеціальний чіп, який може передавати інформацію за допомогою USB-C. Його поки тестували тільки на лабораторних щурах. Для імплантування в черепі доводиться свердлити отвір, але вчені планують з часом використовувати лазер.

«нитки»

У майбутньому компанія планує створити систему, яка працюватиме через бездротову мережу. За задумом Neuralink, датчики будуть вбудовуватися в різні частини мозку і підключатися до пристрою з акумулятором, розташованим за вухом. Розробники розраховують, що системою можна буде керувати за допомогою смартфона.

Кому буде корисно

Мета Neuralink – вживити імпланти паралізованим людям, щоб ті могли використовувати телефони та комп’ютери. Маск заявив, що стартап повинен досягти «симбіозу людини зі штучним інтелектом».

Neuralink провів вже 19 хірургічних операцій на тваринах за допомогою своїх роботизованих систем та вдало помістив «нитки» у 87% випадків.

Neuralink

Перші експерименти на людях нейробіологи планують провести в Стенфорді в другому кварталі 2020 року.

Читайте також про те, що Tesla планує запуск🧠 Маск представив «нитки» для зчитування інформації з мозку: досліди на людях у 2020 році 2Tesla планує запустити безпілотне таксі у 2020 році безпілотного таксі у наступному році.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: