📵 В Україні запустять кіберполігон, де навчатимуть фахівців з кібербезпеки

Čytaty latynkoju
📵 В Україні запустять кіберполігон, де навчатимуть фахівців з кібербезпеки

Що відомо

Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації реалізує проєкт з розгортання першого в Україні кіберполігона.

Про це повідомляє InternetUA.

<span data-soloveiko_check='MORFOLOGIK_RULE_UK_UA---#---undefined---#---Знайдено ймовірну орфографічну помилку---#------#---кіберполігон' class='soloveiko-hidden-spell-error' id='soloveiko-487:12' srcset=кіберполігон” width=”588″ height=”392″>

Для чого

Кіберплатформа призначена для тренування нових співробітників та забезпечення кібербезпеки держсектору. Полігон стане інструментом боротьби з дефіцитом фахівців з кібербезпеки.

<span data-soloveiko_check='MORFOLOGIK_RULE_UK_UA---#---undefined---#---Знайдено ймовірну орфографічну помилку---#------#---кіберполігон' class='soloveiko-hidden-spell-error' id='soloveiko-886:12' srcset=кіберполігон” width=”960″ height=”601″>

«Наразі в Україні закуплений потужний інструмент – кіберполігон, який ми зараз впроваджуємо для того, щоб наситити ринок фахівцями з кібербезпеки. Цей механізм буде спочатку запущений в межах силових структур, а потім ми «підтягнемо» фахівців з об’єктів критичної інфраструктури, вчених, студентів», – заступник голови Держспецзв’язку Олександр Чаузов.

Читайте також про те, що Кабмін працює?️ Кабмін працює над законопроектом, який заборонить пластикові пакети над законопроектом, який заборонить пластикові пакети.