fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🛍️ Кабмін працює над законопроектом, який заборонить пластикові пакети

🛍️ Kabmin pracjuje nad zakonoproektom, jakyj zaboronyť plastykovi pakety
На думку профільного комітету, у об’єктах роздрібної торгівлі та об’єктах ресторанного господарства варто заборонити надлегкі пластикові пакети, легкі та оксо-розкладні.
Na dumku profiľnogo komitetu, u ob’jektah rozdribnoї torgivli ta ob’jektah restorannogo gospodarstva varto zaboronyty nadlegki plastykovi pakety, legki ta okso-rozkladni.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Міністерство енергетики та захисту навколишнього середовища підтримало обмеження обігу пластикових пакетів на території України, а також оголосило про розробку закону про заборону одноразових виробів із пластику. Про це повідомляється на сайті Кабміну. Що передбачається. На думку профільного комітету, в об’єктах роздрібної торгівлі та об’єктах ресторанного господарства варто заборонити надлегкі пластикові пакети, легкі та оксо-розкладні. Існує виняток у вигляді надлегких пластикових пакетів певних розмірів, які можна буде використовувати як первинне упакування для свіжої риби та мяса, льоду, а також сипучих продуктів. Пластикові пакети, які не відповідають встановленим законом вимогам, повинні бути утилізовані коштом того, хто їх придбав для торгівлі. Уряди 33 країн світу вже ввели повну заборону, а ще 53 країни – часткову заборону або великий податок на використання пластикових пакетів. Підготуйте будинок до зими — зручний чекліст від Kärcher.
Реклама 👇 Замовити

Міністерство енергетики та захисту навколишнього середовища підтримало обмеження обігу пластикових пакетів на території України, а також оголосило про розробку закону про заборону одноразових виробів із пластику.

Про це повідомляється на сайті Кабміну.

пластикові пакети

Що передбачається

На думку профільного комітету, в об’єктах роздрібної торгівлі та об’єктах ресторанного господарства варто заборонити надлегкі пластикові пакети, легкі та оксо-розкладні. Існує виняток у вигляді надлегких пластикових пакетів певних розмірів, які можна буде використовувати як первинне упакування для свіжої риби та м’яса, льоду, а також сипучих продуктів.

пластикові пакети

Пластикові пакети, які не відповідають встановленим законом вимогам, повинні бути утилізовані коштом того, хто їх придбав для торгівлі.

Уряди 33 країн світу вже ввели повну заборону, а ще 53 країни – часткову заборону або великий податок на використання пластикових пакетів.

Підготуйте будинок до зими — зручний чекліст🛍️ Кабмін працює над законопроектом, який заборонить пластикові пакети 1✅ Підготуйте будинок до зими — зручний чекліст від Kärcher від Kärcher.

Теґи: екологія

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: