📱 Інженери створили чохол на телефон зі штучної людської шкіри, яка реагує на дотик

Čytaty latynkoju
📱 Інженери створили чохол на телефон зі штучної людської шкіри, яка реагує на дотик

Французькі інженери розробили інтерактивний чохол зі штучної людської шкіри. Він дозволяє управляти гаджетом за допомогою різних видів тактильного контакту – щипків, погладжувань, лоскотання та інших.

чохол

Що відомо

Технологію під назвою Skin-ON винайшов співробітник інституту Telecom ParisTech Марк Тессі. У роботі йому допомагали колеги з Національного центру наукових досліджень Франції та група науковців, що вивчають взаємодію людини з комп’ютером. Як пише New Scientist, ідея Skin-ON народилася, коли Тессі захотілося вщипнути телефон.

Як працює

Чохол реагує на різні види тактильного впливу, включаючи стиснення, удари, щипки, погладжування та лоскотання. Кожен жест асоціюється у гаджета з певним настроєм: якщо користувач стискає телефон – він злий, якщо гладить пристрій – йому добре.

За допомогою цієї технології розробники пропонують управляти телефоном, ноутбуком або «розумними» годинниками. На телефоні Skin-ON працює у якості чохла, на ноутбуці – замість тачпада, а у розумних годинників доповнює ремінець.

чохол

Команда розробила два види шкіри: реалістичну, що нагадує людську, та однотонну з гладкою поверхнею.

Читайте також дослідження про те, що люди готові довіряти? Люди готові довіряти штучному інтелекту більше, ніж своєму начальнику штучному інтелекту більше, ніж своєму начальнику.