fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👔 Люди готові довіряти штучному інтелекту більше, ніж своєму начальнику

👔 Ljudy gotovi dovirjaty štučnomu intelektu biľše, niž svojemu načaľnyku

Більшість учасників опитування (82%) впевнені, що алгоритми можуть робити багато речей краще за менеджерів. Найсильніші сторони штучного інтелекту, на їхню думку, це об'єктивна інформація, управління бюджетом і складання графіків роботи.
Biľšisť učasnykiv opytuvannja (82%) vpevneni, ščo algorytmy možuť robyty bagato rečej krašče za menedžeriv. Najsyľniši storony štučnogo intelektu, na їhnju dumku, ce ob'jektyvna informacija, upravlinnja bjudžetom i skladannja grafikiv roboty.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Результати дослідження. Американська корпорація Oracle та дослідницька компанія Future Workplace провели спільне опитування та зясували, що 64% ​​людей радше довіряться штучного інтелекту, ніж своєму безпосередньому начальнику. В опитуванні взяли участь 8370 людей з 10 країн світу. В Індії та Китаї роботам довіряють 89% і 88%, а у Великобританії і США – 54% і 57% співробітників. Половина з них не тільки віддають перевагу оцінці від штучного інтелекту, але також готові звернутися до нього за порадою. Чому. Більшість учасників опитування (82%) впевнені, що алгоритми можуть робити багато речей краще за менеджерів. Найсильніші сторони штучного інтелекту, на їхню думку, це обєктивна інформація, управління бюджетом і складання графіків роботи. Чоловіки частіше за жінок довіряють штучному інтелекту – 56% проти 44%. Також люди заявили, що їхні начальники все-таки краще можуть зрозуміти почуття підлеглих, а ще набагато краще все пояснюють. Читайте також про те, що засновник Telegram може відкласти запуск криптовалютної платформи TON на півроку.
Реклама 👇 Замовити

Результати дослідження

Американська корпорація Oracle та дослідницька компанія Future Workplace провели спільне опитування та з’ясували, що 64% ​​людей радше довіряться штучного інтелекту, ніж своєму безпосередньому начальнику.

штучному інтелекту

В опитуванні взяли участь 8370 людей з 10 країн світу. В Індії та Китаї роботам довіряють 89% і 88%, а у Великобританії і США  54% і 57% співробітників. Половина з них не тільки віддають перевагу оцінці від штучного інтелекту, але також готові звернутися до нього за порадою.

Чому

Більшість учасників опитування (82%) впевнені, що алгоритми можуть робити багато речей краще за менеджерів. Найсильніші сторони штучного інтелекту, на їхню думку, це об’єктивна інформація, управління бюджетом і складання графіків роботи.

штучному інтелекту

Чоловіки частіше за жінок довіряють штучному інтелекту  56% проти 44%. Також люди заявили, що їхні начальники все-таки краще можуть зрозуміти почуття підлеглих, а ще набагато краще все пояснюють.

Читайте також про те, що засновник Telegram може відкласти запуск криптовалютної платформи TON на півроку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: