Французькі інженери розробили інтерактивний чохол зі штучної людської шкіри. Він дозволяє управляти гаджетом за допомогою різних видів тактильного контакту – щипків, погладжувань, лоскотання та інших.
Що відомо
Технологію під назвою Skin-ON винайшов співробітник інституту Telecom ParisTech Марк Тессі. У роботі йому допомагали колеги з Національного центру наукових досліджень Франції та група науковців, що вивчають взаємодію людини з комп’ютером. Як пише New Scientist, ідея Skin-ON народилася, коли Тессі захотілося вщипнути телефон.
Як працює
Чохол реагує на різні види тактильного впливу, включаючи стиснення, удари, щипки, погладжування та лоскотання. Кожен жест асоціюється у гаджета з певним настроєм: якщо користувач стискає телефон – він злий, якщо гладить пристрій – йому добре.
За допомогою цієї технології розробники пропонують управляти телефоном, ноутбуком або «розумними» годинниками. На телефоні Skin-ON працює у якості чохла, на ноутбуці – замість тачпада, а у розумних годинників доповнює ремінець.
Команда розробила два види шкіри: реалістичну, що нагадує людську, та однотонну з гладкою поверхнею.
Читайте також дослідження про те, що люди готові довіряти? Люди готові довіряти штучному інтелекту більше, ніж своєму начальнику штучному інтелекту більше, ніж своєму начальнику.