📱 Творець Android Енді Рубін показав смартфон Essential нової форми – вузький з «витягнутим» екраном

Čytaty latynkoju
📱 Творець Android Енді Рубін показав смартфон Essential нової форми – вузький з «витягнутим» екраном

Один з творців Android та засновник компанії Essential Енді Рубін показав у Twitter смартфон з «витягнутим екраном».

Представник компанії підтвердив The Verge, що компанія працює над новим пристроєм, який знаходиться на етапі ранніх випробувань.

Проект отримав назву Project Gem.

Essential

Як виглядає смартфон

Смартфон через свою форму більше нагадує пульт дистанційного керування з «витягнутим» сенсорним екраном. У лівому верхньому куті розташовується врізана в екран фронтальна камера.

Essential

На фотографії ми бачимо такі додатки, як «Календар», «Карти», «Погода», Spotify та Uber.

Essential

На задній панелі розташовується велика одинарна камера, а на правій стороні знаходяться кнопки ввімкнення та регулювання гучності. Прототип виконаний в чотирьох яскравих кольорах з матеріалу GEM Colorshift, який переливається різними відтінками.

Про Essential

Єдиний смартфон компанії вийшов влітку 2017 року. Пристрій отримав магнітні контакти, які дозволяють підключати до нього додаткові модулі, наприклад, 360-градусну камеру або магнітний порт для підключення навушників.

Навесні 2018 року Bloomberg повідомляв, що компанія відмовилася від розробки другого смартфона та замислилася про продаж бізнесу. Однак у жовтні 2018 року повідомлялося, що Essential працює над смартфоном, яким можна буде управляти в основному за допомогою голосових команд, а основні завдання буде виконувати помічник на основі штучного інтелекту.

Читайте також про те, що Apple випустила? Apple випустила нову версію macOS Catalina: Apple Arcade, Project Catalyst, але без iTunes нову версію macOS Catalina: Apple Arcade, Project Catalyst, але без iTunes.