🎧 Amazon показав на презентації аналог AirPods, розумне кільце і оновлену Alexa з голосами зірок

Čytaty latynkoju
🎧 Amazon показав на презентації аналог AirPods, розумне кільце і оновлену Alexa з голосами зірок

Компанія Amazon представила ряд нових гаджетів на великій осінній презентації.

Про це повідомляється у блозі компанії.

Echo Buds

Amazon показав перші бездротові навушники Echo Buds. У них використовується технологія заглушки від шуму від компанії Bose, яку можна активувати і деактивувати подвійним натисканням по навушнику. Echo Buds підтримують роботу з голосовими помічниками Google Assistant і Siri, активація відбувається через довгий тап по навушнику. Alexa також підтримується.

Amazon

Девайс працює п’ять годин без підзарядки і до 20 годин при зарядці у кейсі. Вартість навушників – $129, продажі почнуться на Різдво.

Echo Loop

Також компанія представила розумне кільце Echo Loop з двома мікрофонами, які активуються за допомогою кнопки на основі пристрою. Воно підключається до смартфону і може керувати домашніми пристроями Echo. Усередині кільця вбудований механізм зворотного зв’язку за допомогою вібрації, який попереджає про повідомлення, що приходять на смартфон. Вартість – $129,99.

Amazon

Alexa

Amazon оновила голосовий помічник Alexa. Тепер він може розмовляти голосами зірок. На відміну від інших голосових помічників, Alexa не використовує заздалегідь записані фрази. Замість цього вбудована нейромережа буде відтворювати чужі голоси, у тому числі зірок.

Першою запрошеною зіркою став американський актор Семюель Л. Джексон. Спеціально для його фанатів в Alexa з’явиться два режими з голосом актора – з нецензурною лексикою та без. У 2020 році з’являться голоси інших відомих людей.

Читайте також про те, що Facebook планує створити?️ Facebook планує створити 3D модель планети LiveMaps – віртуальна телепортація та AR-окуляри 3D модель планети LiveMaps – віртуальна телепортація та AR-окуляри.