fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🗺️ Facebook планує створити 3D модель планети LiveMaps – віртуальна телепортація та AR-окуляри

🗺️ Facebook planuje stvoryty 3D modeľ planety LiveMaps – virtuaľna teleportacija ta AR-okuljary
Для роботи з новою віртуальною реальністю Facebook планує використовувати особливі гарнітури та окуляри AR. Також вони будуть отримувати вже готові дані, а не відтворювати оточення користувача у режимі реального часу.
Dlja roboty z novoju virtuaľnoju reaľnistju Facebook planuje vykorystovuvaty osoblyvi garnitury ta okuljary AR. Takož vony buduť otrymuvaty vže gotovi dani, a ne vidtvorjuvaty otočennja korystuvača u režymi reaľnogo času.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що відомо. Представники компанії Facebook у рамках заходу Oculus Connect 6 заявили, що активно працюють над окулярами доповненої реальності. Для проєкту планується створити тривимірну модель планети, яка дозволить користувачам жити у поліпшених інтерактивних просторах. Про це повідомляє The Verge. Як працюватиме. Facebook хоче створити повноцінну віртуальну реальність, яка буде лежати поверх фізичного світу. Її планують використовувати як заміну смартфонам, месенджерам та іншим пристроям. Проєкт отримав назву LiveMaps. Це базова інфраструктура, яка стане основою доповненої реальності майбутнього. Для цього застосовується загальна віртуальна карта, яка показуватиме фізичний світ, використовуючи машинний зір, локалізацію та технологію картографування. Дані будуть надходити від 2,4 млрд користувачів Facebook. https://www.youtube.com/watch?v=JTa8zn0RNVM Для роботи з новою віртуальною реальністю планують використовувати особливі гарнітури та окуляри AR. Також вони будуть отримувати вже готові дані, а не відтворювати оточення користувача у режимі реального часу. Це забезпечить можливість віртуальної телепортації, дозволить збирати відомості про прилеглі обєкти та локації, а також знизить навантаження на кінцеві пристрої. Про терміни запуску проєкту поки нічого не повідомляється. Читайте також про те, що Facebook Libra буде підтримуватися 5 валютами – на 50% американським доларом.
Реклама 👇 Замовити

Що відомо

Представники компанії Facebook у рамках заходу Oculus Connect 6 заявили, що активно працюють над окулярами доповненої реальності. Для проєкту планується створити тривимірну модель планети, яка дозволить користувачам жити у поліпшених інтерактивних просторах.

Про це повідомляє The Verge.

Facebook

Як працюватиме

Facebook хоче створити повноцінну віртуальну реальність, яка буде лежати поверх фізичного світу. Її планують використовувати як «заміну» смартфонам, месенджерам та іншим пристроям.

Проєкт отримав назву LiveMaps. Це «базова інфраструктура», яка стане основою доповненої реальності майбутнього. Для цього застосовується загальна віртуальна карта, яка показуватиме фізичний світ, використовуючи машинний зір, локалізацію та технологію картографування. Дані будуть надходити від 2,4 млрд користувачів Facebook.

Для роботи з новою віртуальною реальністю планують використовувати особливі гарнітури та окуляри AR. Також вони будуть отримувати вже готові дані, а не відтворювати оточення користувача у режимі реального часу.

Facebook

Це забезпечить можливість віртуальної телепортації, дозволить збирати відомості про прилеглі об’єкти та локації, а також знизить навантаження на кінцеві пристрої. Про терміни запуску проєкту поки нічого не повідомляється.

Читайте також про те, що Facebook Libra буде підтримуватися🗺️ Facebook планує створити 3D модель планети LiveMaps – віртуальна телепортація та AR-окуляри 1💰 Facebook Libra буде підтримуватися 5 валютами – на 50% американським доларом 5 валютами – на 50% американським доларом.

Теґи: AR, VR, технології

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: