☠️ Скільки українців готові платити за легальний контент та боротися з піратством – дослідження

Čytaty latynkoju
☠️ Скільки українців готові платити за легальний контент та боротися з піратством – дослідження

Дослідницька компанія Gemius підготувала дослідження щодо готовності споживати легальний контент для антипіратської ініціативи «Чисте небо».

Про це повідомляє Телекритика.

Результати дослідження

Так, за останній рік кількість людей, які готові платити за легальний контент в інтернеті, виросла з 13% до 31%. На думку людей, найкращим способом для боротьби з піратством є створення платформи, на якій буде розміщуватися легальний контент.

Найбільш популярний для українців легальний ресурс – YouTube, за ним йдуть Megogo, Google Play і Netflix. Попри це, 41% опитуваних не змогли назвати жоден сайт, який надає лише легальне відео.

легальний <span data-soloveiko_check='slang_words---#---1---#---Це слово є жаргонним---#------#---контент' class='soloveiko-hidden-suggestion' id='soloveiko-966:7' srcset=контент” width=”960″ height=”693″>

Легальний контент

У «Чистому небі» зазначили, що за рік домоглися закриття 318 сайтів, що займалися піратством. Також було видалено 20 тисяч посилань на піратський контент з Google. Ще 173 сайти закрили за клопотанням Української антипіратської асоціації.

Читайте також про те, які ціни на квитки в кінотеатри?️ Які ціни на квитки в кінотеатри в Україні та світі: чи справді у нас дешево в Україні та світі: чи справді у нас дешево.