fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎞️ Які ціни на квитки в кінотеатри в Україні та світі: чи справді у нас дешево

🎞️ Jaki ciny na kvytky v kinoteatry v Ukraїni ta sviti: čy spravdi u nas deševo
В Україні ціни на квитки в кінотеатри на 2D-сеанс коштує приблизно $4,2. Це одна з найнижчих цін у дослідженні. Вартість 3D-фільму буде дорожча на 18% – це середній показник для регіону.
V Ukraїni ciny na kvytky v kinoteatry na 2D-seans koštuje pryblyzno $4,2. Ce odna z najnyžčyh cin u doslidženni. Vartisť 3D-fiľmu bude dorožča na 18% – ce serednij pokaznyk dlja regionu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Сервіс Picodi проаналізував, наскільки відрізняються ціни на квитки в кіно на 2D і 3D сеанси у будні та вихідні в Україні та світі. 🔺 Наскільки 3D сеанси дорожчі за 2D. У більшості проаналізованих країн вартість 3D-сеансу дорожче 2D рівно на вартість очок, яка становить 10-25% від ціни стандартного квитка. Цікаво, що поступово кінотеатри відмовляються від практики роздавати окуляри безкоштовно перед кожним сеансом – натомість можна прийти з окулярами з минулого разу або придбати нові. В Україні ціни на квитки в кінотеатри на 2D-сеанс коштує приблизно $4,2. Це одна з найнижчих цін у дослідженні. Вартість 3D-фільму буде дорожча на 18% – це середній показник для регіону. Наприклад, у Словенії та Португалії 3D коштує на третину дорожче. 🎥 У які дні краще ходити в кіно. Вважається, що сеанси у вихідні дорожче, ніж у будні дні. В Україні квитки у вікенд (вечір пятниці, субота та неділя) коштують у середньому на 22% дорожче. Однак у більшості країн нема різниці у ціні квитків. Принаймні аналітикам Picodi.com вдалося знайти доступні сеанси у вихідні дні за ціною квитка у вівторок. 🎦 Коли люди найбільше відвідують кінотеатри. Найбільша кількість глядачів зафіксована у грудні Найбільш відвідувані дні – вікенд. Від 55% до 65% тижневого потоку клієнтів доводиться на пятницю, суботу та неділю. Найпопулярніший день року – субота після Дня святого Валентина. Цього року День всіх закоханих випав на четвер, а максимальна відвідуваність кінотеатрів зафіксована в суботу. Кількість глядачів за чотири дні в період цього свята (тобто четвер, пятниця, субота та неділя) склала 26% від кількості глядачів за весь лютий. Читайте також про те, що вийшла Енеїда українською латинкою з ілюстраціями на тему війни на сході країни.
Реклама 👇 Замовити

Сервіс Picodi проаналізував, наскільки відрізняються ціни на квитки в кіно на 2D і 3D сеанси у будні та вихідні в Україні та світі.

🔺 Наскільки 3D сеанси дорожчі за 2D

У більшості проаналізованих країн вартість 3D-сеансу дорожче 2D рівно на вартість очок, яка становить 10-25% від ціни стандартного квитка. Цікаво, що поступово кінотеатри відмовляються від практики роздавати окуляри безкоштовно перед кожним сеансом – натомість можна прийти з окулярами з минулого разу або придбати нові.

В Україні ціни на квитки в кінотеатри на 2D-сеанс коштує приблизно $4,2. Це одна з найнижчих цін у дослідженні. Вартість 3D-фільму буде дорожча на 18% – це середній показник для регіону. Наприклад, у Словенії та Португалії 3D коштує на третину дорожче.

🎞️ Які ціни на квитки в кінотеатри в Україні та світі: чи справді у нас дешево 1

🎥 У які дні краще ходити в кіно

Вважається, що сеанси у вихідні дорожче, ніж у будні дні. В Україні квитки у вікенд (вечір п’ятниці, субота та неділя) коштують у середньому на 22% дорожче. Однак у більшості країн нема різниці у ціні квитків. Принаймні аналітикам Picodi.com вдалося знайти доступні сеанси у вихідні дні за ціною квитка у вівторок.

🎞️ Які ціни на квитки в кінотеатри в Україні та світі: чи справді у нас дешево 2

🎦 Коли люди найбільше відвідують кінотеатри

  • Найбільша кількість глядачів зафіксована у грудні
  • Найбільш відвідувані дні – вікенд. Від 55% до 65% тижневого потоку клієнтів доводиться на п’ятницю, суботу та неділю.
  • Найпопулярніший день року – субота після Дня святого Валентина. Цього року День всіх закоханих випав на четвер, а максимальна відвідуваність кінотеатрів зафіксована в суботу. Кількість глядачів за чотири дні в період цього свята (тобто четвер, п’ятниця, субота та неділя) склала 26% від кількості глядачів за весь лютий.

Читайте також про те, що вийшла «Енеїда🎞️ Які ціни на квитки в кінотеатри в Україні та світі: чи справді у нас дешево 3📚 Вийшла «Енеїда» українською латинкою з ілюстраціями на тему війни на сході країни» українською латинкою з ілюстраціями на тему війни на сході країни.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: