👨‍💻 EOS Vision стає Aspectum та оновлює базу алгоритмів

Čytaty latynkoju
👨‍💻 EOS Vision стає Aspectum та оновлює базу алгоритмів

Aspectum, хмарна екосистема для візуалізації та аналізу геоданих, раніше відома як EOS Vision, анонсує ребрендинг та повне оновлення бази алгоритмів для аналізу геоданих.

Що зміниться

Новий образ бренду поєднує головну місію продукту з його ключовими інструментами, над якими команда Aspectum працює у значно розширеному складі з офісом в Україні.

Оновлена платформа підходить для широкого спектру галузей, серед яких роздрібна торгівля, фінанси, транспорт та логістика, нерухомість, НДО, державний сектор та інші. Також продукт адаптовано для вирішення глобальних проблем, пов’язаних з екологією, зміною клімату та енергоефективністю.

Нові можливості

Aspectum відтепер дозволяє краще налаштовувати бізнес-процеси, оптимізовувати продуктивність та створювати візуалізовані макети для клієнтів та партнерів. 

  • Швидка візуалізація даних спрощує аналіз інформації, оцінку бізнес-процесів та дозволяє ухвалювати більш обґрунтовані рішення;
  • Можливість шерингу карт через пряме посилання;
  • Покращена кастомізація через можливість редагування атрибутів та геометрії;
  • Різноманітні віджети надають можливість гнучкої взаємодії з компонентами даних;
  • За допомогою автоматичного оновлення компанії можуть встановити постійне оновлення даних  і підтримувати карти з актуальними показниками;
  • Доступ до API дозволяє інтегрувати платформу з додатковими інструментами;
  • WMS (Web Map Service) надає можливість завантажити будь-яке зображення (наприклад, знімки з супутників та дронів, фото з Інтернету), як основу для відображення даних.

Читайте також про те, що Telegram виклав? Telegram виклав у відкритий доступ тестову версію блокчейн-мережі TON у відкритий доступ тестову версію блокчейн-мережі TON.