fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💰 Telegram виклав у відкритий доступ тестову версію блокчейн-мережі TON

💰 Telegram vyklav u vidkrytyj dostup testovu versiju blokčejn-mereži TON
На сайті test.ton.org з'явилися повні вихідні коди програмного забезпечення для реалізації тестової версії блокчейна.
Na sajti test.ton.org z'javylysja povni vyhidni kody programnogo zabezpečennja dlja realizaciї testovoї versiї blokčejna.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Telegram випустив тестову версію своєї блокчейн-мережі. Всі охочі мають змогу протестувати частину функцій Telegram Open Network. Можливо, цей тест є останньою стадією розробки перед остаточним запуском блокчейна, який має відбутися до 31 жовтня. Якщо платформа не буде запущена до 31 жовтня, Дурову доведеться повернути інвесторам вкладені $1,7 млрд. Що можна протестувати у відкритому доступі. На сайті test.ton.org зявилися повні вихідні коди програмного забезпечення для реалізації тестової версії блокчейна, а також конфігураційні файли. Зовнішні розробники можуть за допомогою цих кодів створити власні вузли (ноди) та при наявності достатньої кількості тестових токенів – Gram – перевірити, як працює валідація транзакцій. Для тих, хто не готовий розробляти власний клієнт, у відкритому доступі зявився веб-додаток для дослідження тестового блокчейна. Він доступний за цією адресою. Також на тестовій сторінці викладена документація щодо проєкту. Всі чотири файли підписані Миколою Дуровим, деякі з них, як стверджується на сторінці, застаріли. Найбільш актуальна дата припадає на 6 вересня 2019 року у 167-сторінковому описі віртуальної машини TON. Окрім технічної документації, на сайті існує керівництво щодо створення нода у тестовому блокчейні. До того ж там пояснюється, як перетворити цей вузол у валідатор, що засвідчує транзакції. Функція валідації – ключова для інвесторів в TON. Саме вони зможуть заробляти на перевірці та засвідченні транзакцій, а також у наданні інших сервісів надалі. Що таке Telegram Open Network (TON) читайте у нашому матеріалі за 10 хвилин.
Реклама 👇 Замовити

Telegram випустив тестову версію своєї блокчейн-мережі. Всі охочі мають змогу протестувати частину функцій Telegram Open Network.

Можливо, цей тест є останньою стадією розробки перед остаточним запуском блокчейна, який має відбутися до 31 жовтня. Якщо платформа не буде запущена до 31 жовтня, Дурову доведеться повернути інвесторам вкладені $1,7 млрд.

Telegram Open Network

Що можна протестувати у відкритому доступі

  • На сайті test.ton.org з’явилися повні вихідні коди програмного забезпечення для реалізації тестової версії блокчейна, а також конфігураційні файли. Зовнішні розробники можуть за допомогою цих кодів створити власні «вузли» (ноди) та при наявності достатньої кількості тестових токенів – Gram – перевірити, як працює валідація транзакцій.
  • Для тих, хто не готовий розробляти власний клієнт, у відкритому доступі з’явився веб-додаток для дослідження тестового блокчейна. Він доступний за цією адресою.

Telegram Open Network

  • Також на тестовій сторінці викладена документація щодо проєкту. Всі чотири файли підписані Миколою Дуровим, деякі з них, як стверджується на сторінці, застаріли. Найбільш актуальна дата припадає на 6 вересня 2019 року у 167-сторінковому описі віртуальної машини TON.

Окрім технічної документації, на сайті існує керівництво щодо створення нода у тестовому блокчейні. До того ж там пояснюється, як перетворити цей вузол у валідатор, що засвідчує транзакції.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Функція валідації – ключова для інвесторів в TON. Саме вони зможуть заробляти на перевірці та засвідченні транзакцій, а також у наданні інших сервісів надалі.

Що таке Telegram Open Network (TON) читайте у нашому матеріалі💰 Telegram виклав у відкритий доступ тестову версію блокчейн-мережі TON 1Що таке Telegram Open Network (TON) за 10 хвилин за 10 хвилин.

Джерело: CoinDesk

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: