Оновлення Telegram: заплановані повідомлення, нові налаштування приватності та анімовані емодзі

Čytaty latynkoju
Оновлення Telegram: заплановані повідомлення, нові налаштування приватності та анімовані емодзі

Заплановані повідомлення

Telegram

Найбільш очікувана функція з цього оновлення — можливість відкласти повідомлення на більш пізній час. Особливо вона стане в нагоді авторам телеграм-каналів, які теперь можуть розпланувати пости на зручний час.

Telegram

Щоб скористатися функцією на мобільних платформах, довго утримуйте кнопку «Відправити», а на десктопі натисніть по ній правою кнопкою миші. Заплановані повідомлення зберігаються в спеціальному розділі відповідного чату, звідки ви зможете змінити повідомлення, час відправлення або взагалі скасувати надсилання.

Telegram

Функція працює також у Збережених повідомленнях, отже ви можете використовувати Телеграм як своєрідний сервіс для нагадувань.

Пошук вас за номером телефону — більше контролю

Telegram

Якщо в опції «Хто може бачити мій номер телефону» ви обрали «Ніхто», то ви побачите нову можливість — заборонити пошук вашого акаунта в Телеграмі за номером. Тобто, тепер ті, в кого є ваш номер телефону, не знатимуть, що ви є в Телеграмі, якщо ви ввімкнете цю опцію.

Кольорові теми — можна створювати та ділитися

Ще більше можливостей налаштувати зовнішній вигляд Telegram під себе та поділитися своєю темою з друзями через телеграмівську хмару.

Telegram

Анімовані емодзі

Розробники Telegram продовжують перетворювати звичайні емодзі на своєрідні стікери. Якщо надіслати емодзі без тексту, вони стають анімованими, і тепер таких стало більше:

Читайте також про 14 україномовних телеграм-каналів для саморозвитку✉️ 14 україномовних Telegram-каналів для саморозвитку.