Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

14 україномовних Telegram-каналів для саморозвитку

14 ukraїnomovnyh Telegram-kanaliv dlja samorozvytku

Тенденція переходити з соцмереж в месенджери, щоб бути в курсі актуальних подій, стає все більш популярною. Telegram виділяється серед конкурентів, оскільки має безліч каналів, що пропонують користувачам відфільтровану за тематикою інформацію
Tendencija perehodyty z socmerež v mesendžery, ščob buty v kursi aktuaľnyh podij, staje vse biľš populjarnoju. Telegram vydiljajeťsja sered konkurentiv, oskiľky maje bezlič kanaliv, ščo proponujuť korystuvačam vidfiľtrovanu za tematykoju informaciju
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У Telegram щоденно з’являється безліч каналів, але деякі з них заслуговують особливої уваги. У цій добірці лише ті, які дійсно цікаво читати, з якісним контентом та корисними матеріалами. StudyDive — канал з офлайновими освітніми семінарами, курсами та івентами в Україні. Start Something Now — підбірка корисних статтей та новин про економіку та бізнес-тематику. Vtemi — перший україномовний канал для саморозвитку. WTFBit — цікаве медіа, що пише про криптотехнології та віртуальні валюти українською мовою стисло та з гумором. Correctarium — канал щоденних порад для вдосконалення знань з української мови. Tokar_UA — канал про інтернет, технології та життя. Texty.org.ua — ґрунтовні журналістські матеріали. StudWay — потік нових студвей-можливостей. Prometheus MOOC — безкоштовний онлайн-доступ до найкращих навчальних курсів університетського рівня для всіх охочих. Startup Content —добірка новин про цікаві стартапи. Advocat_ua — канал, де можна дізнатися про захист ваших прав, а також отримати корисні юридичні поради та консультації. ZNO UA— допомагає підготуватись до ЗНО. Terytoriya14 — канал про актуальні світові події, нову музику, книги, кіно, подорожі, події. Na chasi — і, звісно, новорічний подарунок для читачів ресурсу Na chasi. Тут ви можете дізнатися про актуальне зі світу сучасного бізнесу, креативних індустрій, технологій та урбаністики. До речі, Telegram планує запуск блокчейн-платформи TON (Telegram Open Network) і власної криптовалюти Gram. За планами засновників Telegram, запуск проводитиметься за рахунок ICO (первинного розміщення криптовалюти для залучення інвестицій), що відбудеться у березні 2018-го. Це може стати одним із найбільших ICO сьогодення.

У Telegram щоденно з’являється безліч каналів, але деякі з них заслуговують особливої уваги. У цій добірці лише ті, які дійсно цікаво читати, з якісним контентом та корисними матеріалами.

StudyDive — канал з офлайновими освітніми семінарами, курсами та івентами в Україні.

Start Something Now — підбірка корисних статтей та новин про економіку та бізнес-тематику.

Vtemi — перший україномовний канал для саморозвитку.

WTFBit — цікаве медіа, що пише про криптотехнології та віртуальні валюти українською мовою стисло та з гумором.

Correctarium — канал щоденних порад для вдосконалення знань з української мови.

Tokar_UA — канал про інтернет, технології та життя.

Texty.org.ua — ґрунтовні журналістські матеріали.

14 україномовних Telegram-каналів для саморозвитку

StudWay — потік нових студвей-можливостей.

Prometheus MOOC — безкоштовний онлайн-доступ до найкращих навчальних курсів університетського рівня для всіх охочих.

Startup Content —добірка новин про цікаві стартапи.

Advocat_ua — канал, де можна дізнатися про захист ваших прав, а також отримати корисні юридичні поради та консультації.

ZNO UA— допомагає підготуватись до ЗНО.

Terytoriya14 — канал про актуальні світові події, нову музику, книги, кіно, подорожі, події.

Na chasi — і, звісно, новорічний подарунок для читачів ресурсу Na chasi. Тут ви можете дізнатися про актуальне зі світу сучасного бізнесу, креативних індустрій, технологій та урбаністики.

До речі, Telegram планує запуск блокчейн-платформи TON (Telegram Open Network) і власної криптовалюти Gram. За планами засновників Telegram, запуск проводитиметься за рахунок ICO (первинного розміщення криптовалюти для залучення інвестицій), що відбудеться у березні 2018-го. Це може стати одним із найбільших ICO сьогодення.

Дмитро Козачук

SMM-спеціаліст

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: