📰 Facebook планує запустити окрему вкладку з новинами цієї осені

Čytaty latynkoju
📰 Facebook планує запустити окрему вкладку з новинами цієї осені

Компанія Facebook розповіла, що працює над створенням окремої вкладки з новинами. Нову функцію планують запустити восени цього року.

Про це повідомляє CNBC.

? Що відомо про вкладку новин

На вкладці, яку збирається запустити Facebook, будуть новини, які «заслуговують на довіру користувачів соціальної мережі». Компанія вже веде переговори з The Walt Disney Co, ABC News, Bloomberg та The Wall Street Journal. Останні заявили, що Facebook готова заплатити за ліцензію до $3 млн на рік.

Facebook

Марк Цукерберг анонсував окрему вкладку з новинами у розмові з главою медіахолдингу Axel Springer Матіасом Депфнером у квітні. За його словами, принцип роботи буде аналогічний відеорозділу. Для користувачів новинний розділ збиралися зробити безкоштовним.

? Плани на майбутнє

Точної дати запуску вкладки з новинами поки немає. Також невідомо, в яких країнах вона з’явиться в першу чергу.

Facebook

Нагадаємо, це не перша спроба компанії зробити окремий розділ новин. Восени 2017 року соціальна мережа перенесла публікації видань та компаній в окрему вкладку. Нововведення тестували в шести країнах, але на початку 2018 року функцію прибрали.

Читайте також про те, що Facebook розповів?‍? Facebook розповів про успіхи у розробці пристрою, який трансформує думки людини у текст про успіхи у розробці пристрою, який трансформує думки людини у текст.