fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👨‍💻 Facebook розповів про успіхи у розробці пристрою, який трансформує думки людини у текст

👨‍💻 Facebook rozpoviv pro uspihy u rozrobci prystroju, jakyj transformuje dumky ljudyny u tekst
Точність «читання думок» склала від 61% до 76%, хоча очікувалася на рівні 7-20%.
Točnisť «čytannja dumok» sklala vid 61% do 76%, hoča očikuvalasja na rivni 7-20%.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Підрозділ Facebook Reality Labs та вчені Каліфорнійського університету в Сан-Франциско провели експеримент, у рамках якого змогли зчитати активність мозку та декодувати її у текст. Про це повідомляє The Verge. 👨‍💻 Результати дослідження. У тестах брали участь троє людей, які страждають на епілепсію. Їм у мозок імплантували електроди (у майбутньому компанія розраховує створити пристрій, який не потребуватиме проведення інвазивних процедур). Учасникам ставили питання, а ті відповідали на них вголос, обираючи з декількох варіантів. Система помічала той момент, коли мозок реєстрував поставлене питання, а також момент, коли вона подумки на нього відповідала. Згодом технологія виводила на екран обрану відповідь та поставлене йому питання. Точність читання думок склала від 61% до 76%, хоча очікувалася на рівні 7-20%. ⁉️Що далі. Дослідники зазначають: технологія наразі розуміє лише обмежений набір слів, а ще учасники тесту говорили вголос, а не тільки відповідали подумки. Однак навіть невеликий набір функцій може бути корисний. Наприклад, можливість декодувати кілька слів, таких як вибрати або видалити, надасть абсолютно нові способи взаємодії із сучасними системами віртуальної реальності та майбутніми AR-гарнітурами. Також технологія може допомогти людям з порушенням мовних функцій. Читайте також про те, що Маск представив нитки для зчитування інформації з мозку: досліди на людях у 2020 році.
Реклама 👇 Замовити

Підрозділ Facebook Reality Labs та вчені Каліфорнійського університету в Сан-Франциско провели експеримент, у рамках якого змогли «зчитати» активність мозку та декодувати її у текст.

Про це повідомляє The Verge.

👨‍💻 Результати дослідження

У тестах брали участь троє людей, які страждають на епілепсію. Їм у мозок імплантували електроди (у майбутньому компанія розраховує створити пристрій, який не потребуватиме проведення інвазивних процедур). Учасникам ставили питання, а ті відповідали на них вголос, обираючи з декількох варіантів.

Facebook

Система «помічала» той момент, коли мозок реєстрував поставлене питання, а також момент, коли вона подумки на нього відповідала. Згодом технологія виводила на екран обрану відповідь та поставлене йому питання.

Точність «читання думок» склала від 61% до 76%, хоча очікувалася на рівні 7-20%.

⁉️Що далі

Дослідники зазначають: технологія наразі розуміє лише обмежений набір слів, а ще учасники тесту говорили вголос, а не тільки відповідали подумки. Однак навіть невеликий набір функцій може бути корисний.

Facebook

Наприклад, можливість декодувати кілька слів, таких як «вибрати» або «видалити», надасть абсолютно нові способи взаємодії із сучасними системами віртуальної реальності та майбутніми AR-гарнітурами.

Також технологія може допомогти людям з порушенням мовних функцій.

Читайте також про те, що Маск представив👨‍💻 Facebook розповів про успіхи у розробці пристрою, який трансформує думки людини у текст 1🧠 Маск представив «нитки» для зчитування інформації з мозку: досліди на людях у 2020 році «нитки» для зчитування інформації з мозку: досліди на людях у 2020 році.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: