📱 Google оновив дизайн пошуку для мобільних пристроїв: як виглядає

Čytaty latynkoju
📱 Google оновив дизайн пошуку для мобільних пристроїв: як виглядає

Компанія Google провела редизайн пошукового сервісу Google Search для мобільних пристроїв. Про це йдеться в офіційному блозі.

Згодом аналогічний дизайн запустять і для десктопної версії пошуку.

Google

? Що змінилося

У пошуковій видачі на смартфонах будуть показувати назви та логотипи сайтів, щоб користувачам було простіше зрозуміти, куди вони перейдуть після кліку на посилання.

Інформація розміщена вгорі пошукової картки, як своєрідний заголовок. На зображенні видно, що таким чином розпізнавати інформацію стає простіше.

Щоб отримати логотип для сайту, потрібно у заголовок головної сторінки додати тег зі спеціальним синтаксисом. Детальніше про це можна прочитати в Довідці.

Google

Коли Google просканує головну сторінку, то оновить іконку сайту. При цьому компанія не гарантує, що логотип буде показуватися в результатах пошуку.

Редизайн повинен допомогти користувачам швидше знаходити потрібну інформацію і визначати її джерело.

? Реклама

Текстові оголошення тепер будуть позначатися чорним ярликом «Реклама». Він замінить зелений значок, запущений в 2017 році.

Ярлик буде розташований вгорі оголошення разом з наведених URL.

У цій версії він буде являти собою тільки текст (чорний) без рамки і заливки.

Google

У компанії також відзначили, що новий дизайн дозволить додати в сервіс більше додаткових можливостей, на кшталт купівлі квитків, прослуховування подкастів.

Google вже почав запускати оновлену версію пошуку для мобільних пристроїв, але оновлення поки доступні не в усіх регіонах світу.

Читайте також, що Google протягом 14 років зберігав? Google протягом 14 років зберігав паролі користувачів G Suite у вигляді тексту паролі користувачів G Suite у вигляді тексту.