fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🔑 Google протягом 14 років зберігав паролі користувачів G Suite у вигляді тексту

🔑 Google protjagom 14 rokiv zberigav paroli korystuvačiv G Suite u vygljadi tekstu
На початку 2019 року Google виправляла проблеми з реєстрацією нових користувачів G Suite і виявила, що випадково зберігала паролі деяких користувачів у їх початковому вигляді. Паролі зберігалися у базі до 14 днів.
Na počatku 2019 roku Google vypravljala problemy z rejestracijeju novyh korystuvačiv G Suite i vyjavyla, ščo vypadkovo zberigala paroli dejakyh korystuvačiv u їh počatkovomu vygljadi. Paroli zberigalysja u bazi do 14 dniv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Корпорація Google визнала, що випадково зберігала паролі користувачів G Suite просто у формі тексту. Як пояснили в компанії, проблема повязана з багом у старому інструменті G Suite, розробленому ще на початку 2000-х роках. 🔑 Яка проблема. Даний інструмент дозволяв адміністраторам створювати паролі іншим користувачам, наприклад, для нових співробітників компаній. Однак у 2005 році Google допустила помилку в реалізації даної функції. У результаті деякі паролі зберігалися без стандартної процедури хешування. Помилку виявили та виправили тільки цього року. 🔑 Наслідки для користувачів. Також компанія повідомила про ще один схожий інцидент. На початку 2019 року Google виправляла проблеми з реєстрацією нових користувачів G Suite і виявила, що випадково зберігала паролі деяких користувачів у їх початковому вигляді. Паролі зберігалися у базі до 14 днів. В обох випадках компанія не знайшла ознак витоку або не коректного використання паролів. Обидві проблеми вже усунені. 🔑 Що робити. Google поінформувала про інциденти адміністраторів G Suite і порекомендувала перевстановити паролі. Точне число порушених проблемою користувачів компанія не розкрила. Читайте також про те, що Google та ще чотири американські компанії припинили співпрацю з Huawei
Реклама 👇 Замовити

Корпорація Google визнала, що випадково зберігала паролі користувачів G Suite просто у формі тексту. Як пояснили в компанії, проблема пов’язана з багом у старому інструменті G Suite, розробленому ще на початку 2000-х роках.

g suite

🔑 Яка проблема

Даний інструмент дозволяв адміністраторам створювати паролі іншим користувачам, наприклад, для нових співробітників компаній. Однак у 2005 році Google допустила помилку в реалізації даної функції. У результаті деякі паролі зберігалися без стандартної процедури хешування. Помилку виявили та виправили тільки цього року.

g suite

🔑 Наслідки для користувачів

Також компанія повідомила про ще один схожий інцидент. На початку 2019 року Google виправляла проблеми з реєстрацією нових користувачів G Suite і виявила, що випадково зберігала паролі деяких користувачів у їх початковому вигляді. Паролі зберігалися у базі до 14 днів.

В обох випадках компанія не знайшла ознак витоку або не коректного використання паролів. Обидві проблеми вже усунені.

google

🔑 Що робити

Google поінформувала про інциденти адміністраторів G Suite і порекомендувала перевстановити паролі. Точне число порушених проблемою користувачів компанія не розкрила.

Читайте також про те, що Google та ще чотири американські компанії припинили🔑 Google протягом 14 років зберігав паролі користувачів G Suite у вигляді тексту 1📱 Google та ще чотири американські компанії припинили співпрацю з Huawei співпрацю з Huawei

Теґи: Google
Джерело: Google

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Такі ж проблеми були і у Фейсбука раніше

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: