Реклама

10 українських розробок на CES-2018

Вдруге на Consumer Electronics Show, яка проводиться щороку у Лас-Вегасі, Україна представила свій національний технологічний павільйон. На часі дізнатися, які команди від нашої країни полетіли до США
Čytaty latynkoju
10 українських розробок на CES-2018
  1. Головна
  2. Техно
  3. 10 українських розробок на CES-2018
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
Вдруге на Consumer Electronics Show, яка проводиться щороку у Лас-Вегасі, Україна представила свій національний технологічний павільйон. На часі дізнатися, які команди від нашої країни полетіли до США

Український павільйон в рамках CES-2018 відбувається за підтримки UVCA та фонду WNISEF. У ньому виставлено 10 кращих стартапів, які були обрані членами UVCA — провідними українськими та іноземними інвесторами. Що це за проекти і які розробки представляють їхні команди?

AgriEye

Український стартап, команда якого допомагає фермерам підвищити врожайність та зменшити витрати. СервісДенис Гурський: «Не треба дотягувати все до глобального, спробуйте вирішити щось локальне» надає рекомендації щодо точного землеробства за допомогою повністю автономних безпілотників, багатоспектральних камер та хмарної платформи із використанням штучного інтелекту (AI).

10 українських стартапів на CES-2018

Discoperi

Ця компанія рятує життя на дорогах, виявляючи ризикованих водіїв та інформуючи інших учасників автомобільного руху на шляху про потенційну загрозу, щоби вони могли уникнути ДТП. У 2016 році в дорожньо-транспортних пригодах загинуло 1,3 млн. осіб, 75% із цих ДТП були спричинені ризикованими водіями. Українські розробники називають своєю місією зниження числа аварій на дорозі до нуля.

Для цього команда розробила System EYE. Система складається з пристрою, алгоритмів AI та особливостей підключення. Кожен автомобіль стає постачальником даних про навколишні фактори ризику. Після того, як пристрій фіксує щось аномальне на дорозі чи у «поведінці» авто, він інформує водія, а також інших водіїв у тій самій області. Ця інформація допомагає уникати зіткнень.

10 українських стартапів на CES-2018

Kray Protection UAS

Kray Protection Unmanned Aerial SystemУкраїнський дрон «навчили» працювати з добривами — це промисловий автоматизований дрон для розпилення у агросекторі, побудований для заміни сільськогосподарських літаків та наземних обприскувачів. Він летить у повністю автоматичному режимі. Завдяки комп’ютерній системі зору дрон може оцінити місцевість і уникати перешкод на своєму шляху. Фермер має лише встановити задачу, а дрон буде переміщатись траєкторією, налаштованою ним, обприскуючи необхідним обсягом пестицидів кожну конкретну ділянку поля. У той же час, електростатичне розпилювання забезпечує максимальне охоплення при захисті рослин.

10 українських стартапів на CES-2018

Kwambio

KwambioKwambio отримав $500 тис та запускає випуск 3D-принтерів для кераміки володіє керамічними порошками, промисловими 3D-принтерами і навіть власною технологією для струменевого друку. Нещодавно компанія відкрила власну фабрику із виробництва полімерних виробів та кераміки. Стартап пропонує 120 кольорів та 3 види обробки на вибір. В рамках CES українські розробники представляють свій новий 3D-принтер, спеціально розроблений для 3D-друку керамічних виробів та форм, що використовуються в дизайні, охороні здоров’я та аерокосмічній промисловості.

10 українських стартапів на CES-2018

LaMetric Time

LaMetric Time раніше вже отримав нагороду Red Dot 2016 за дизайн. Цей годинник-дисплей має доступ до інтернету та здатен обмінюватися інформацією із пристроями смарт-будинку. Розробники називають його «Apple Watch для вашого будинку або офісу, що робить інформацію видимою на великій відстані». Власник такого пристрою може оперативно побачити найрізноманітніші інформаційні дані: час, погода, новини, параметри клімату, попередження про небезпеку, цифрові показники, показники продажів тощо.

10 українських стартапів на CES-2018

MMOne

Це — інтерактивний тренажер Virtual Reality, що на 3-х осях повертається на 360 градусів.  Обертання на 360 градусів навколо своєї осі відбувається у 2 вимірах. Всі ці рухи унікальні і несуть максимальний ефект для геймера. Можливі сфери реалізації цього пристрою — розваги, моделювання та охорона здоров’я.

10 українських стартапів на CES-2018

PassivDom

Це — українська інноваційна компанія, яка перевинайшла метод будівлі з метою розробки та будівництва будинків, які відповідають майбутньому. Цей сучасний будинок поєднує:

  • автономні та позамережеві можливості;
  • швидку і надійну технологію, що використовує 3D-друк;
  • здатність приймати власні рішення за допомогою штучного інтелекту.

Сьогодні PassivDom реалізує ці функції в одному будинку — ModulOne. Компанія запускає виробничі потужності в США та обробляє замовлення по всьому світу.

10 українських стартапів на CES-2018

Senstone

Персональний голосовий помічник«Під час роботи відійшло 4 команди» — Назар Федорчук, CEO Senstone для занотовування ваших справ, думок та розмов.  Він працює як у режимі онлайн і у автономному режимі, а також дає змогу створювати події у календарі, створювати нагадування та робити нотатки у будь-який момент. Ідеально підходить для керування автомобілем, прогулянок, на роботі та на тренуваннях.

10 українських стартапів на CES-2018

Univrsee

Цей стартап презентує платформу з місцем для публікації, розповсюдження та перевірки контенту VR. Вона допомагає організувати масові заходи із сотнями одночасних глядачів, потоковою передачею, переглядом у режимі онлайн або офлайн у будь-якому місці. Univrsee можна використовувати та інтегрувати не тільки в кінотеатри, але й до центрів інтерактивних розваг.

10 українських стартапів на CES-2018

Нагадаємо, раніше ми публікували інтерв’ю із топ-менеджеркою UVCAОльга Афанасьєва, UVCA: «Запал іноземних інвесторів не вщухає» Ольгою Афанасьєвою про те, як розвивається стартап-екосистема в Україні.

Share
Написати коментар
loading...