Половина респондентів із симпатією ставиться до свята та вітає своїх партнерів, іще майже чверть опитаних вітає скоріше через те, що від них цього чекають. Переважна більшість (66%) надсилає валентинки у месенджері друзям, 44% – колегам на роботі. 70% хотіли б надіслати в месенджері бодай одну анонімну валентинку.
Серед опитаних 48% добре ставляться до свята та вітають своїх партнерів. Жінки вітають частіше: свято люблять понад половина респонденток, а серед чоловіків на запитання щодо ставлення до Дня святого Валентина позитивно відповіли близько третини. При цьому чоловіки зізналися, що частіше вітають через те, що від них цього чекають: так прокоментували вибір 35% чоловіків і всього 19% жінок. 13% опитаних сказали, що цього року їм нема кого привітати, а 16% не вважають це свято для себе важливим.
66% респондентів із задоволенням надішлють валентинки друзям. Жінки вітають друзів частіше: вітальні повідомлення надсилають 70% жінок та 55% чоловіків. 10% українців хотіли б привітати друзів, але бояться, що їх неправильно зрозуміють.
44% українців надсилають валентинки колегам на роботі, а 47% вважають це недоречним. 9% отримують від колег привітання в месенджерах, але вважають за краще не відповідати.
Згідно з опитуванням, українські респонденти воліють вітати один одного за допомогою таких функцій:
- близько третини опитаних українців надішлють стікери;
- ще третина вибере листівку у месенджері або знайде картинку в інтернеті;
- просто текстове повідомлення надішле кожен п’ятий. Повідомленням обмежаться 25% чоловіків та всього 15% жінок.
Якби в месенджері була функція анонімних привітань, переважна більшість нею скористалася б: у цьому зізналися 70% респондентів. Третина опитаних надіслала б понад п’ять анонімних валентинок, а 5% тільки очікували б на такі вітання, і не надіслали б жодного.
Будь ласка, візьміть участь у опитуванні. Це допоможе розвитку нашого проєкту: