Реклама

😏 Дослідження: коли українці втрачають цноту та чи задоволені вони сексуальним життям

Čytaty latynkoju
unsplash.com
😏 Дослідження: коли українці втрачають цноту та чи задоволені вони сексуальним життям
  1. Головна
  2. Суспільство
  3. 😏 Дослідження: коли українці втрачають цноту та чи задоволені вони сексуальним життям
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

Цифри щодо першого сексуального досвіду зводять нанівець усі побоювання консервативної частини суспільства щодо тотальної відкритості та толерантності, які начебто закликають, провокують, несуть нас всіх у безодню тощо. Можливо, все працює навпаки, бо маємо 45% відсотків опитуваних, які втратили цноту після законних 18 років. А у віковій категорії 18-24 роки наразі 25% незайманих.

Наразі незадоволені своїм сексуальним життям 30%, а 6% було важко відповісти на це питання. Натомість незадоволеність собою як сексуальним партнером виказали тільки 7%, а своїм партнером 9%.

Проте більшість респондентів задоволені і кількістю, і якістю своїх сексуальних стосунків. Цікаво, що серед групи задоволених респондентів значно вищим є рівень суб’єктивного щастя 63%, а також рівень відкритості зі своїм партнером – адже саме задоволені респонденти значно частіше дозволяють собі обговорювати свої сексуальні потреби та фантазії з партнером чи партнеркою.

Цікаво, що свого сексуального партнера оцінюють доволі високо і чоловіки, і жінки. Натомість себе, як сексуального партнера, чоловіки оцінюють значно більш позитивно, жінки ж схильні ставити собі більш помірні оцінки.

Чергова цифра на радість усім консерваторам світу та України: 80% декларують, що шлюб вимагає безумовної вірності, проте з віком респонденти частіше висловлюють думку, що зради не обов’язково мають приводити до розриву. Але шлюб і досі сприймається як інструмент впорядкування сексуальних стосунків.

Опитування було проведено дослідницькою компанією Gradus Research методом самозаповнення анкети в мобільному додатку. Онлайн-панель Gradus відображає структуру населення міст з кількістю мешканців понад 50 тисяч у віці 18-60 років за статтю, віком, розміром населеного пункту та регіоном. Період проведення поля: 29 жовтня 2021, 19:00 – 21:30. Розмір вибірки: 1060 респондентів, у яких був сексуальний досвід.

Будь ласка, візьміть участь у опитуванні. Це допоможе розвитку нашого проєкту:

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...