Реклама

😱 У Нідерландах злодії пограбували магазин іграшок та поцупили лише товари Lego і Pokemon

Čytaty latynkoju
😱 У Нідерландах злодії пограбували магазин іграшок та поцупили лише товари Lego і Pokemon
  1. Головна
  2. Суспільство
  3. 😱 У Нідерландах злодії пограбували магазин іграшок та поцупили лише товари Lego і Pokemon
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

Нещодавно, 11 вересня, у нідерландському місті Ворбюрг автівка протаранила магазин іграшок Intertoys, після чого невідомі винесли частину товарів. Про це передає видання NOS.

За словами менеджера магазину здебільшого винесли конструктори Lego та речі з маркою Pokemon. Також представник Intertoys зазначив, що злодії заїхали авто саме в те місце, де знаходились ці іграшки.

Поліція на гелікоптері переслідувала грабіжників та затримала їх у Гаазі. Свідки повідомили, що у день злочину бачили коло магазину білий фургон з двома чоловіками, які й можуть бути причетними до пограбування.

Читайте також: 🔞 «Я оголююсь за гроші»: як працює OnlyFans — реальний досвід  

Один з місцевих колекціонерів зазначив, що це могли бути представники міжнародної банди грабіжників, які виносять з магазинів рідкісні іграшки та конструктори.

У березні 2021 року поліція Франції викрила міжнародне угруповання, яке займалося крадіжкою колекційних наборів конструкторів Lego. Банда складалась з жінки та двох чоловіків. Вони завчасно планували викрадення коробок з конструкторами з магазину іграшок в Івеліні, однак їхній план провалився і їх спіймали на гарячому.

На рахунку злодіїв було вже декілька успішних пограбувань. Усі конструктори потім продавали у Польщі, звідки й була банда.

Будь ласка, візьміть участь у опитуванні. Це допоможе розвитку нашого проєкту:

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...